Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z dyskiem CD-ROM ....
OK ... cóż, aby przejść od razu do sedna ... była wczorajsza burza i niestety uważam, że nastąpiła gwałtowna moc. Mój komputer ponownie się uruchomił i ostatecznie zdecydowałem się go wyłączyć.   Później zauważyłem, że CD-ROM nie reaguje w ogóle. Sprawdziłem menadżera urządzeń i nie mogłem znaleźć dysku w dowolnym miejscu. Kliknąłem na moim komputerze i zauważyłem, że ikona CD-ROM zniknęła. Wszelkie sugestie lub komentarze pomogłyby ... zanim skończę kupować nowy ...   Zamierzam go wyjąć i podrzucić na innym komputerze, żeby sprawdzić, czy jakieś przewody się poparzyły, czy coś.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SANTANA OK ... cóż, aby przejść od razu do sedna ... była wczorajsza burza i niestety uważam, że nastąpiła gwałtowna moc. Mój komputer ponownie się uruchomił i ostatecznie zdecydowałem się go wyłączyć. Później zauważyłem, że CD-ROM nie reaguje w ogóle. Sprawdziłem menadżera urządzeń i nie mogłem znaleźć dysku w dowolnym miejscu. Kliknąłem na moim komputerze i zauważyłem, że ikona CD-ROM zniknęła. Wszelkie sugestie lub komentarze pomogłyby ... zanim skończę kupować nowy ... Zamierzam go wyjąć i podrzucić na innym komputerze, żeby sprawdzić, czy jakieś przewody się poparzyły, czy coś. Nawet zanim to zrobisz, upewnij się, że dostaje moc. Spróbuj użyć innego źródła zasilania. Sprawdź i sprawdź, czy taca się wyrzuca, a jeśli tak, to może to być kabel IDE (zakładając, że jest to ATA).
Reply
Chcesz Snoopy? Jeśli nie, to myślę, że jest to bezpieczne / smutne, gdy mówię o jego śmierci
Reply
Właściwie Snoopy miał rację. Teraz działa doskonale i komputer rozpoznaje go jeszcze raz. Zrobiłem dokładnie to, co powiedział Snoopy, ale zamiast tego wyszedłem i kupiłem protektor ochrony ... załatwiłem wszystko ... teraz jest w porządku.
Reply
Filtr przeciwprzepięciowy> Powinienem dostać jeden z nich Są to krytyczne, a jeszcze bardziej krytyczne, jeśli masz DSL lub 56K ... To dlatego, że oświetlenie uderzające w linie telefoniczne może spowodować wiele obrażeń. Jeden facet, którego znałem, zdmuchnął swój modem DSL i swoją kartę Eithernet! : O
Reply
Zacytować: Originally Posted by SANTANA OK ... cóż, aby przejść od razu do sedna ... była wczorajsza burza i niestety uważam, że nastąpiła gwałtowna moc. Mój komputer ponownie się uruchomił i ostatecznie zdecydowałem się go wyłączyć. Później zauważyłem, że CD-ROM nie reaguje w ogóle. Sprawdziłem menadżera urządzeń i nie mogłem znaleźć dysku w dowolnym miejscu. Kliknąłem na moim komputerze i zauważyłem, że ikona CD-ROM zniknęła. Wszelkie sugestie lub komentarze pomogłyby ... zanim skończę kupować nowy ... Zamierzam go wyjąć i podrzucić na innym komputerze, żeby sprawdzić, czy jakieś przewody się poparzyły, czy coś. Użyj multimetru i sprawdź, czy ta suka dostaje jakiekolwiek napięcie
Reply
Zacytować: Originally Posted by happyface_0 Filtr przeciwprzepięciowy> Powinienem dostać jeden z nich Są to krytyczne, a jeszcze bardziej krytyczne, jeśli masz DSL lub 56K ... To dlatego, że oświetlenie uderzające w linie telefoniczne może spowodować wiele obrażeń. Jeden facet, którego znałem, zdmuchnął swój modem DSL i swoją kartę Eithernet! : O Kiedyś mieszkałem w kije około 6 lub 7 lat temu. Obudziłem się w środku nocy, podłączyłem laptopa, żeby sprawdzić pogodę z powodu szalonych burz. Miałem modem PCMCIA, smażyłem płytę główną na laptopie i był to niezły widok.
Reply
Zacytować: Originally Posted by happyface_0 Filtr przeciwprzepięciowy> Powinienem dostać jeden z nich Są to krytyczne, a jeszcze bardziej krytyczne, jeśli masz DSL lub 56K ... To dlatego, że oświetlenie uderzające w linie telefoniczne może spowodować wiele obrażeń. Jeden facet, którego znałem, zdmuchnął swój modem DSL i swoją kartę Eithernet! : O Jeszcze lepiej używam UPS. Nienawidzę tego, kiedy moc gaśnie.
Reply
Raz dostałem falę, wysadziłem 56-kę. Kosztowało mnie 44 USD, aby zastąpić coś, czego nawet nie chciałem! Ale teraz mam ISDN, więc jest trochę lepiej
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)