Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Menadżer zadań
Mój menedżer zadań po jego otwarciu mówi: "Twój menedżer zadań został wyłączony przez administratora". na wszystkich kontach na moim komputerze, ale wszyscy jesteśmy administratorami komputerów, co mam robić ?! Proszę pomóż       Dziękuję Ci
Reply
Daj temu szansę: Kliknij Start | Biegać. Wpisz gpedit.msc w wierszu poleceń i kliknij OK. Spowoduje to otwarcie okna ustawień zasad grupy pokazanego na rysunku A. Wybierz Konfiguracja użytkownika | Szablony administracyjne | System | Ctrl + Alt + Usuń opcje | Usuń Menedżera zadań. Kliknij dwukrotnie opcję Remove Task Manager w menu Group Policy. Następnie można wyłączyć, włączyć lub ustawić zasadę Nie skonfigurowano. Zapamiętaj: Ponieważ dana zasada nazywa się Remove Task Manager, wyłączając ją, aktywujesz Menedżera zadań. Wyłączenie lub ustawienie tej zasady na Nieskonfigurowane powinno złagodzić twój problem. Rysunek A
Reply
ok, dzięki, że pomaga bardzo dużo ludzi!
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez K.I.A $ \ / \ / @ T ok, dzięki, że pomaga bardzo dużo ludzi! Czy to działa?
Reply
Mam ten sam problem, gdy wpisuję polecenie w menue run, mój komputer mówi, że plik nie istnieje .... i uruchomiłem wyszukiwanie gpedit.msc i nic nie znalazłem. Czy są jakieś inne rozwiązania tego problemu ... otrzymuję dokładnie to samo messege co K.I.A $ \ / \ / @ T.
Reply
Przebiegłeś wyszukiwanie lub kliknąłeś Start, a następnie Run i wpisałeś gpedit.msc w przestrzeni?
Reply
Spróbuj usunąć go ręcznie z rejestru. Użyj regedit, aby otworzyć Edytor rejestru i zlokalizuj następujący klucz: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System. (Rysunek A) Rysunek A Znajdź wartość DWORD o nazwie Disable TaskMgr i ustaw ją na 0 lub całkowicie ją usuń (rysunek B) Rysunek B Po wykonaniu tej czynności może być konieczne ponowne uruchomienie, aby zmiany zostały wprowadzone. Mam nadzieję że to pomoże.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowany przez wreck Czy to działa? tak, dziękuję za kupę i mam nadzieję, że dostaniesz swój Sideshowbob
Reply
W porządku, dziękuję bardzo ... Właśnie usunąłem wartość ... działa dobrze teraz!
Reply
Miał ten sam problem też ... zastanawiam się, dlaczego wszyscy mamy te same problemy, ale wszystkie admin .... dziwne. Naprawiłem swój problem przez gpedit, wpadłem na ten problem najprawdopodobniej najpóźniej 3 miesiące temu. Moim tymczasowym ctrl alt del był menedżer zadań norton sytem lub jakkolwiek to nazywają. Przeglądarka procesów! No to jedziemy. Nie widziałem niczego podejrzanego w działaniu ... sprawdziłem stare win.ini, system.ini, msconfig, przejrzałem rejestr, w którym uruchomiono startupy ... przeskanowano na obecność wirusa z nortonem na najwyższych ustawieniach ... uruchomiłem oprogramowanie antyszpiegowskie. ... niczego nie próbuj. W końcu wskoczyłem na stronę MS i naprawiłem to. Największe kłopoty, aby nie mieć czegoś takiego jak ctrl del del.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)