Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ nie akceptuje już PayPal
Nie jestem pewien, kiedy to się zaczęło i nie jest to dla mnie wielka sprawa, ale domyślam się, że zarzut odwracają się plecami.   Jeszcze jeden krok w stronę grobu, ponieważ wielu rodziców nie pozwoli swoim dzieciom bezpośrednio korzystać z CC. Wiem, że nie dam swoim dzieciom numeru CC.   EDYTOWAĆ: Właśnie przeszły przez ich fora i nie widziałem żadnej wzmianki o tym. Możliwe, że było zbyt wiele opłat zwrotnych, a PayPal je wyłączył, co może się zdarzyć.
Reply
Huh Wyłączanie rzeczy bez wspominania o tym ... SUKCES! Kiedy ta gra umrze?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie MrPuma Kiedy ta gra umrze? Gdybym uwolnił moje prywatne włamanie Będą tracić wielu potencjalnych kupujących teraz, ponieważ baza użytkowników to głównie 14-letnie dzieci, które nie będą już w stanie kupić gry
Reply
To powstrzyma wszystkich hakerów ... i wszystkich normalnych ludzi przed zakupem gry. Będą musieli go przywrócić, nikt nie jest tak szalony, aby dać im jakiekolwiek informacje o karcie kredytowej. RIP Warz, ponieważ to zabije grę ... Jeśli nie pchają cię, by kupić ją z Steam ... Czy nadal możesz kupić ją ze Steam z Paypal?
Reply
Jestem zaskoczony, że ludzie wciąż grają w tę tandetną grę. Po wydaniu nowego DayZ, ostateczny gwóźdź zostanie prawdopodobnie umieszczony w ich trumnie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Jestem zaskoczony, że ludzie wciąż grają w tę tandetną grę. Po wydaniu nowego DayZ, ostateczny gwóźdź zostanie prawdopodobnie umieszczony w ich trumnie. To. TO ABSOLUTNIE TO
Reply
cóż, teraz wydaje się, że paypal zajmuje strony z kupującym w sporach. Zastanawiam się, ile obciążeń zwrotnych dostali dzień.
Reply
Naprawdę myślę, że po prostu obniżą sprzedaż ze strony warz. Opuść to do Steam i Origin. Powodzenia w odzyskiwaniu pieniędzy, gdy zobaczą, że jesteś zbanowany.
Reply
nie wiele osób w Europie korzysta z CC
Reply
Nazywają to, włożyli Paypal z powrotem. Wydaje mi się, że nikt nie kupował loli do gry
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)