Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zostałem zbanowany!
Tak, dołączyłem do gry bez hackowania i otrzymałem spawn kill na prywatnym serwerze ...   i wróciłem i powiedział: "Połączenie Cant z master blaster bla bla" i wyszłam z gry i próbowałem ponownie dołączyć do gry i powiedział: "Zostałeś na zawsze zbanowany", nie użyłem hack'a ani nic, dołączając się do gry dzisiaj, ale czasami używałem hacków, jeśli napiszę apel od banów, czy mogą usunąć mój zakaz, czy nie?   P.S: Używałem SurviveZ
Reply
Zacytować: Originally Posted by hitman284 Tak, dołączyłem do gry bez hackowania i otrzymałem spawn kill na prywatnym serwerze ... i wróciłem i powiedział: "Połączenie Cant z master blaster bla bla" i wyszłam z gry i próbowałem ponownie dołączyć do gry i powiedział: "Zostałeś na zawsze zbanowany", nie użyłem hack'a ani nic, dołączając się do gry dzisiaj, ale czasami używałem hacków, jeśli napiszę apel od banów, czy mogą usunąć mój zakaz, czy nie? P.S: Używałem SurviveZ Możesz mieć szczęście i zostać unbanned. Spróbuj skontaktować się z pomocą techniczną. Zamknięte
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)