Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który z nich jest najlepszym hackowaniem tekstur?
Ciekawe, który z nich jest najlepszym hackowaniem tekstur?   The Craig One? czerwony niebieski, itp.?
Reply
Wszystkie robią zasadniczo to samo. Edytuj pliki gry, aby zmienić kolor tekstur graczy. Jedynym sposobem, aby naprawdę się przekonać, jest przetestowanie ich i zobaczenie, które z nich działa najlepiej.
Reply
Zacytować: Napisał SimPle01 Wszystkie robią zasadniczo to samo. Edytuj pliki gry, aby zmienić kolor tekstur graczy. Jedynym sposobem, aby naprawdę się przekonać, jest przetestowanie ich i zobaczenie, które z nich działa najlepiej. Dzięki. Wciągają to, że musisz ponownie uruchomić, aby uzyskać tekstury. Ale lubię je inaczej. Grając w coś z killcam, zakładam, że inni gracze nie widzą tekstur. Co powiesz na zdalne zrzuty ekranu (Właściwie nie jesteś nawet pewien, czy mają zastosowanie).?
Reply
non tbh, oba wymagają ponownej rywalizacji, naprawdę denerwują.
Reply
Zacytować: Originally Posted by dirkadirka Grając w coś z killcam, zakładam, że inni gracze nie widzą tekstur. Co powiesz na zdalne zrzuty ekranu (Właściwie nie jesteś nawet pewien, czy mają zastosowanie).? Czy ktoś może to potwierdzić?
Reply
Zacytować: Originally Posted by dirkadirka Czy ktoś może to potwierdzić? nie widzą twoich kolorowych modeli od czasu edycji lokalnych plików, twoich plików na twardym dysku. zobaczą tylko domyślne skórki
Reply
czerwony niebieski
Reply
Zacytować: Originally Posted by nashpvv czerwony niebieski Czy to nawet działa po ostatniej aktualizacji? Wiem, że niektórzy z pozostałych nie działają. IE Craigs V4 i niektóre powiązane z moo (popraw mnie jeśli się mylę). Słyszałem, że V5 Craiga wciąż działa (ale teraz jest płacone - po prostu przeczytaj, że to jestem). Czy ktoś wie o wolnym od ostatniej aktualizacji, która wciąż działa?
Reply
Zacytować: Originally Posted by dirkadirka Czy to nawet działa po ostatniej aktualizacji? Wiem, że niektórzy z pozostałych nie działają. IE Craigs V4 i niektóre powiązane z moo (popraw mnie jeśli się mylę). Słyszałem, że V5 Craiga wciąż działa (ale teraz jest płacone - po prostu przeczytaj, że to jestem). Czy ktoś wie o wolnym od ostatniej aktualizacji, która wciąż działa? http://www.utfg.net/?s=Modern-warfar...load-Craig-V5-
Reply
Zacytować: Napisał Darryl1610 Użyj tego F * cking Google! Cześć Darryl, Znam prace Craiga, ale moje pytanie dotyczyło "wolnego". Miałem googleed to. Nic nie było jasne (poza Craigiem), jeśli nadal działa. Więc szukałem alternatyw. re
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)