Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unity Dark Theme Patcher
Nie wiem, czy jest to odpowiednie forum, ale wydaje się najbardziej odpowiednie. Dla tych z was, którzy mogliby z tego skorzystać, napisałem mały zmiennik tematów dla Unity. (Osobista edycja Unity niestety nie ujawnia Mrocznego Tematu)       Prawdopodobnie potrzebuje uprawnień administratora podczas wyszukiwania w Systemfiles instalacji jedności.   Wymaga: .NET Framework   Daj mi znać, jeśli coś pójdzie nie tak.   Pobierz: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=17506           AKTUALIZACJA: http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=17517           Dziennik zmian: - Pyta o administratora przy starcie - Podpisany zespół (może uniemożliwić odbiór Smartscreen / Antivirus)
Reply
Miły! Zastanawiałeś się, czy możliwe jest uzyskanie mrocznego motywu darmowej wersji Dzięki
Reply
Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie Plik zatwierdzony SHA256: UnityDarkThemePatcher.exe - 95bc6ffb163bce88bd8ad475ff7cdb68e318cbc0a15a52bc310029158763454f Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć.
Reply
Awarie, gdy nie uruchamiasz się z adminem, może powinieneś dodać instrukcję if, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać dostęp do pliku lub jakąś metodę wypróbowania catch ...
Reply
Zacytować: Napisał DeathGun420 Awarie, gdy nie uruchamiasz się z administratorem, może powinieneś dodać instrukcję if, aby sprawdzić, czy możesz uzyskać dostęp do pliku lub spróbować użyć metody catch ... Już zgadłeś coś takiego Czy działa inaczej?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Mystery Już zgadłeś coś takiego Czy działa inaczej? Tak, dziękuję dobrze. Możesz także ustawić domyślną ścieżkę do "C: \ Program Files \ UnityFree \ Editor" Bo ludzie, którzy go ściągną, mają darmową wersję
Reply
Zacytować: Napisał DeathGun420 Tak, dziękuję dobrze. Możesz także ustawić domyślną ścieżkę do "C: \ Program Files \ UnityFree \ Editor" Bo ludzie, którzy go ściągną, mają darmową wersję Dobrze słyszeć. Mam darmową wersję i zawsze instaluję ją do \ Unity \ Editor, która jest rzeczywiście ustawiona jako ścieżka, jeśli plik istnieje. Twoja instalacja może być "przestarzała" w tej kwestii, co oznacza, że Twoja początkowa instalacja była zbyt długa w przeszłości. Jednak sprawdzę to również w przyszłych wydaniach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Mystery Dobrze słyszeć. Mam darmową wersję i zawsze instaluję ją do \ Unity \ Editor, która jest rzeczywiście ustawiona jako ścieżka, jeśli plik istnieje. Twoja instalacja może być "przestarzała" w tej kwestii, co oznacza, że Twoja początkowa instalacja była zbyt długa w przeszłości. Jednak sprawdzę to również w przyszłych wydaniach. To dziwne, może dlatego, że miałem już folder jedności (crecked pro version). Więc stworzyło folder unityfree ...
Reply
świetny pomysł, zatwierdzony! Plik zatwierdzony SHA256: 27c460b5bcc246add20fd1a89f87bd04a4efcc172c78a5d2d59ece19421a77d2 - UnityDarkTheme_GUI_ [http://www.unknowncheats.me] _. Exe Interesuje Cię sposób analizowania plików? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć. --Ben
Reply
Nie myśl już, że to działa. Zawiesza się, gdy prowadzę jedność. Wersja 5.3.5F1 Gdyby ponownie zainstalować, plik kopii zapasowej nie działa.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)