Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZARZĄDZANIE MAC OSX RUST-CSharp
Cóż, odkryłem, że nie jest to takie proste, aby włamywać się do gier. Zwłaszcza w grach MacOSX, ponieważ społeczność nie lubi Apple.   ALE, Dowiedziałem się, że jeśli wybierzesz Steam, znajdź swoją grę RUST, kliknij ją prawym przyciskiem myszy, przejdź do właściwości, lokalnych plików, przeglądaj lokalne pliki; zobaczysz folder "Package" MacOSXa o nazwie rust. Kliknij prawym przyciskiem myszy, Pokaż zawartość paczki, a następnie przejdź do Spis treści> Dane> Zarządzane, BOOM! Masz wszystkie pliki .dll używane przez grę. W tym osławiony Assembly-CSharp.dll; które możesz edytować i robić różne rzeczy ...   Jeśli jesteś leniwy, możesz zmienić oryginalny plik na ten (możliwy przez PurpleDizzy):   http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=11165   Cóż, to zostało przetestowane i było używane od tego czasu ... Myślałem, że powinienem się tym podzielić. Dzięki!     ale to prawda...
Reply
Tak, widziałem to podczas przeszukiwania mojego komputera dla Assembly-CSharp.dll w systemie Windows (poprzez bootcamp). Nie potrzebujesz rdzewiejącego, jeśli masz mac. Uważam też, że nie musisz też mieć możliwości przeglądania ukrytych plików. W każdym razie ręczyć za tę metodę, użyłem jej przez jakiś czas.
Reply
Link jest dla mnie łamany, łamany dla kogokolwiek innego? Jeśli tak, to możesz to zmienić?
Reply
Czy ktoś może przesłać wszystkie biblioteki dll? Proszę, potrzebuję tego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by NameIsDane Link jest dla mnie łamany, łamany dla kogokolwiek innego? Jeśli tak, to możesz to zmienić? Ma pewne umiejętności, aby naprawić taki URL. http://www.unknowncheats.me/forum/do...=file&id=11165
Reply
Zacytować: Napisał leozz1 Czy ktoś może przesłać wszystkie biblioteki dll? Proszę, potrzebuję tego. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że Unknowncheats nie jest zespołem wsparcia Microsoft. Nie możemy zająć się wszystkimi brakującymi bibliotekami DLL.
Reply
Schludny i skoro mój zespół ma już cheatpuncha, omija go w zasadzie niewykrywalny. Będę nadal robić kompilacje zespołów, ponieważ użytkownicy będą nadal mogli z nich korzystać, OP, czy mógłbyś dodać kroki do mojego wątku dla łatwego dostępu? Oczywiście dałbym ci kredyt
Reply
Zacytować: Originally Posted by PurpleDizzy Schludny i skoro mój zespół ma już cheatpuncha, omija go w zasadzie niewykrywalny. Będę nadal robić kompilacje zespołów, ponieważ użytkownicy będą nadal mogli z nich korzystać, OP, czy mógłbyś dodać kroki do mojego wątku dla łatwego dostępu? Oczywiście dałbym ci kredyt Poza bzdurnym screeningiem, czy cheatpunch robi cokolwiek innego? A co z plikiem easyanticheat.dll w folderach Rust? Czy oni faktycznie używają tego, czy po prostu umieścili to dla zabawy?
Reply
Czy ktoś może potwierdzić aktualny status VAC gałęzi OSX? Twoje zdrowie
Reply
Zacytować: OP: czy mógłbyś dodać kroki do mojego wątku, aby uzyskać łatwy dostęp? Sure Dizzy! Rób to, co musisz A przy okazji, Dziękujemy za kompilacje montażowe! Są bardzo doceniane
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)