Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsza płyta główna
Przepraszam, że właśnie dostaję się do budowania własnego komputera i zwykle mam faceta, robię to dla mnie ...     tak czy inaczej, jedyny komputer, jaki kiedykolwiek grałem, był kilka lat temu, płyta asus, pentium 2 k6, tnt 2, 256 RAM, tak lame, ale dobre na swój czas.     Zastanawiam się teraz, co jest uważane za "1337", aka AMD 64 athalon FX? lub jeśli powinienem trzymać się mojego osobistego i długo ulubionego asusa.
Reply
Aby dodać do tego, że zrobiłem zakupy, o czym pomyślicie: Płyta główna ASUS-SK8N x4 SAMSUNG 512MB PC3200 400MHZ CL2.5 DDR SDRAM Intel Celeron Socket-478 z procesorem 2,6 GHz Western Digital 2500JB 250 gb HDD zobacz potencjalne problemy? EDYTOWAĆ Zapomniałem zapytać, jaki rodzaj zasilania będę potrzebował, idę, żeby podłączyć wewnątrz katodę. przepraszam za uciążliwą ignorancję
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Bad_Nws Aby dodać do tego, że zrobiłem zakupy, o czym pomyślicie: Płyta główna ASUS-SK8N x4 SAMSUNG 512MB PC3200 400MHZ CL2.5 DDR SDRAM Intel Celeron Socket-478 z procesorem 2,6 GHz Western Digital 2500JB 250 gb HDD zobacz potencjalne problemy? EDYTOWAĆ Zapomniałem zapytać, jaki rodzaj zasilania będę potrzebował, idę, żeby podłączyć wewnątrz katodę. przepraszam za uciążliwą ignorancję Nie potrzebujesz 2GB pamięci RAM. Na pewno nie. Każdy normalny gracz potrzebowałby 1 gb ... a zamiast zdobyć pentium, możesz zaoszczędzić pieniądze i kupić amd (możliwe 2500 Barton i podkręcić go do 3000) Nie powiem nic o HD, ponieważ nigdy nie potrzebowałbym więcej niż 100 GB, ale możesz: x Większość przypadków pochodzi z zasilaczy, chciałbym zaproponować dobry, niezawodny taki jak antec czy coś takiego ... jeśli twoja sprawa nie ma jednej. Sugestia przypadku: upewnij się, że wybrany przypadek ma dobrą wentylację, że pasuje do wszystkich dysków i typu płyty głównej
Reply
Dzięki mace za twój czas w odpowiedzi, patrzyłem Ta sprawa 3, 80 mm szczeliny do cyrkulacji powietrza i okno neato Cholera, pamiętam, kiedy tylko czarna skrzynka była uważana za "1337" nie wszystko poprowadzili, reaktywne farby i kable, rurki z bąbelkami, przezroczyste etui, nawet kolorowe kable i neony! Dostosowanie caputera to importowanie tuningu samochodowego dla maniaków, co dalej. mój techie powiedział, że baran był tani, do diabła, że pali! 160 kanadyjskich na 1 patyk 532 MB PC3200 DDR, jezus
Reply
Zacytować: Intel Celeron Socket-478 z procesorem 2,6 GHz IMO Nie chciałbym dotykać celeronu z dziesięciostopową tyczką. Celerony są dobre dla użytkowników, którzy korzystają z sieci i / lub edytują tekst, ale nie grają. To samo dotyczy Durona AMD.
Reply
co zasugerowałbyś wtedy płycie głównej + procesorowi
Reply
Spójrz na moje Sig, mam wszystko, co najlepsze oprócz 9700 pro, które pod koniec tygodnia zostanie uaktualnione do 9800XT. Nie płaczę na sprzęcie. Zasilanie, które mam, jest świetne, co jest w moim sig, ponieważ możesz ręcznie sterować każdym napięciem szyn. Zdobądź 1 gigabajt pamięci, ale zdobądź RAM z żetonami BH5, które znajdziesz w New Egg. Oto cennik: http://www.ocforums.com/showthread.php?threadid=237964 Poczekaj do połowy lutego, aby uzyskać cokolwiek, ponieważ Pentium wypuszcza swoją nową linię procesorów, a ceny zostaną obniżone o połowę za obecne chipy Pentium. Polecam przynajmniej 2,6 cala 800 fsb z technologią HT, która na mojej płytce z łatwością może być taktowana do 3,2. Komputer, który stawiam, jest niesamowicie szybki i z moim 9700 Pro taktowanym w 390/702, zdobywam 6130 na 3dmark 03 i 20 053 na 3dmark 01 tylko z podkręconą moją kartą wideo.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowany przez wreck Spójrz na moje Sig, mam wszystko, co najlepsze oprócz 9700 pro, które pod koniec tygodnia zostanie uaktualnione do 9800XT. Nie płaczę na sprzęcie. Zasilanie, które mam, jest świetne, co jest w moim sig, ponieważ możesz ręcznie sterować każdym napięciem szyn. Zdobądź 1 gigabajt pamięci, ale zdobądź RAM z żetonami BH5, które znajdziesz w New Egg. Oto cennik: http://www.ocforums.com/showthread.php?threadid=237964 Poczekaj do połowy lutego, aby uzyskać cokolwiek, ponieważ Pentium wypuszcza swoją nową linię procesorów, a ceny zostaną obniżone o połowę za obecne chipy Pentium. Polecam przynajmniej 2,6 cala 800 fsb z technologią HT, która na mojej płytce z łatwością może być taktowana do 3,2. Kontynuacja, nie zauważyłem, że masz procesor Celeron wybrał, wstyd na ciebie .. lol. Celerowie są BAAAAAD, ok? Jeśli masz świadomość pieniędzy, proponuję uzyskać 2500 Athlona XP zamiast szaleńczo kosztownego P4 3.2ghz z 800 mhz fsb i HT ... Możesz uzyskać znakomity średni / najwyższy poziom wydajności od tańszego 2500+ podkręcony do 3200+ prędkości .. Nie jestem zbyt inteligentny w sprawach inteligencji, ponieważ spędziłem kilka ostatnich miesięcy na studiowaniu technologii AMD, nie intel, przykro mi, ale nie mogę pomóc, ale nie celeron, a p4 1.8ghz jest lepszy niż celeron 2,6 GHz
Reply
3.2c 800 fsb HT będzie około 250 $ po połowie lutego i powiedziałem mu, żeby dostał 2,6 cala 800 fsb HT, który będzie wynosił około 150 $ może mniej. Z małym podkręceniem może mieć sobie 3,2. Warto wydać dodatkowe 50 USD za procesor, ponieważ 2500+ to około 100 USD. Oto cennik pentium po 2 lutego: http://www.xbitlabs.com/news/cpu/dis...121160633.html
Reply
Seria ASUS P4P800. To płyta bazująca na intel, ale doskonała płyta, właśnie skończyłem budować nowy komputer z jednym. Byłem pod wrażeniem. Sugerowałbym, żebyś trzymał się z ASUSem. Użyłem ich wszystkich, od Epox po ASUS i mogę powiedzieć, że płyty ASUS zawsze wykonują pozostałe.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)