Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z kartami wideo
Mam wersję AGV nvidia 7600Gt, w grach dx 8 działa dobrze, w grach dx9 mój komputer zawiesza się i całkowicie blokuje! Kiedyś miałem ten problem z moim starym 6600 GT, ale od czasu do czasu zamarzał on tylko na sekundę lub 2 razy.   w każdym razie, próbowałem alsorts kierowców zmienił alsort opcji, i podążałem za wszystkimi rodzajami porad w sieci, żaden nie pomógł.   Wróciłem do mojego lokalnego sklepu i zapytałem gościa, który znam dobrze, jeśli miał problemy z kartą, powiedział, że nie, powiedziałem mu, że mój problem i pierwszą rzeczą, którą powiedział, może być twój zasilacz.   Cóż, PSU, który mam, to 380 watów i mówi, że muszę włożyć 600-watowy zasilacz   więc mam pozostawione proste pytanie, nie chcę wyjść i wydać dużo pieniędzy, jeśli nowy psu nie wyleczy go.   więc ... czy to prawda, co mi mówi? i ... dlaczego na specyfikacjach systemu na pudełku jest napisane, że potrzebuję paktu 350-watowego, czy potrzebuję większego? jeśli potrzebuje 600-watowego psu, to powiedziałoby to na pudełku, prawda?       Zacytować:       co mój system zasila amd 64 3500+ 2 gig pamięci 2 dyski twarde. 1 dysk CD 1 napęd dvd 4 używane gniazda USB
Reply
Zacytować: i ... dlaczego na specyfikacjach systemu na pudełku jest napisane, że potrzebuję paktu 350-watowego, czy potrzebuję większego? jeśli potrzebuje 600-watowego psu, to powiedziałoby to na pudełku, prawda? Tak, ale to tylko dla samej karty mam na myśli to, że zasilacz, jaki masz, działa na twoim komputerze, dlatego powiedział, że potrzebujesz 600 watowego zasilacza. Potrzebujesz 350 watów na swoją kartę, a pozostałe 250 watów, aby nadal zasilać resztę komputera.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie OoPs-Tk Tak, ale to tylko dla samej karty mam na myśli to, że zasilacz, jaki masz, działa na twoim komputerze, dlatego powiedział, że potrzebujesz 600 watowego zasilacza. Potrzebujesz 350 watów na swoją kartę, a pozostałe 250 watów, aby nadal zasilać resztę komputera. Tak mogło być. Możesz obliczyć swoje wymagania Ruchu, myślę, że chcesz> 450 z podwójnymi szynami 12 V.
Reply
dzięki za poradę, mój kumpel kazał mi zrobić kilka testów i wyjaśnił mi to wszystko Zacytować: twój biedny mały PSU ... był niewolnikiem tak ciężko na tak długo ... LINK PSU to jest psu, który on poleca kupić, czy ktoś może to potwierdzić na moim urządzeniu
Reply
http://www.extreme.outervision.com/p...ulatorlite.jsp Tutaj możesz obliczyć swoje potrzeby zasilacza. The hiper jest dobrym psu, może trochę przesadą. Oblicz swoje potrzeby na powyższym linku. Mój komputer (Intel Core 2 Duo E6600, 2GB RAM, ATI X1950pro, 1 HDD, 1 DVD, 3 wentylatory + CCFL) używa tylko 150 watów w środowisku Windows.
Reply
Zacytować: Napisał Arvoitus http://www.extreme.outervision.com/p...ulatorlite.jsp Tutaj możesz obliczyć swoje potrzeby zasilacza. The hiper jest dobrym psu, może trochę przesadą. Oblicz swoje potrzeby na powyższym linku. Mój komputer (Intel Core 2 Duo E6600, 2GB RAM, ATI X1950pro, 1 HDD, 1 DVD, 3 wentylatory + CCFL) używa tylko 150 watów w środowisku Windows. Tak, ale możesz zobaczyć przyzwoity zasilacz jako inwestycję, coś, czego możesz użyć w wielu kompilacjach i / lub ulepszeniach. Mój zaufany Antec PSU przetrwał mnie przez około 5 lat z różnymi aktualizacjami (i downgrade'ami, przekleństwem dla overclockingu). Moja rada jest najlepsza, na którą możesz sobie teraz pozwolić. Naprawdę nie rozumiem, jak ten facet twierdzi, że potrzebujesz zasilacza 600 W, widziałem podobne urządzenia z mocniejszymi kartami na zasilaczach 450-500 W; oczywiście są to przyzwoite modele, a nie tanie generyczne. Posiadanie przyzwoitej, stałej dostawy energii szynom jest ważniejsze niż rzekome wskaźniki wydajności określone przez niektórych producentów.
Reply
tylko aktualizacja tego naprawdę starego wątku! Kupiłem tanie pUO o mocy 520 W, aby teraz i tak nie przysporzyć mi problemów i mogę grać na najwyższych ustawieniach bez zamrażania, więc palce pozostaną w ten sposób. kiedy mam trochę więcej do wydania, mogę uaktualnić ponownie, ale byłem pewny, mimo że jest to tanie psu to bardzo dobre psu Dziękuję za twoją radę, chociaż zajęło mi to trochę czasu, aby to naprawić
Reply
Tak, wydaje się mało prawdopodobne, że będzie to potężniejsze psu, ale w końcu to prawda, ale komputery mogą wysysać dużo energii na pewno, moje ma 450 watowe psu, ale zastanawiam się teraz, czy to właśnie dlatego w niektórych grach ulega awarii.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)