Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
msg ingame "pub for cheat"
sprawdź tę reklamę w grze.     ~     i po, mogę zobaczyć na forum:   Reklama jest widoczna tylko dla osób, które używają hacków podczas implementacji w grze za pomocą używanego wtryskiwacza hack.     IK używał warzed i Rei.exe.     Dziwne nie?
Reply
Każdy może zobaczyć te reklamy. Ale jest wysyłany przez ludzi, którzy używają tego specjalnego hacka. Nie wolno tu o tym mówić, więc proszę, nie rób tego.
Reply
każdy może to zobaczyć, fora warz są wkurzone o to też lol myślę, że to jest zabawne.
Reply
Nie wolno tu o tym mówić, więc proszę, nie rób tego. oops? Administrator może usunąć mój post, sry "każdy może to zobaczyć" Nie ... ppl czyste nie mają ...
Reply
Normalnie nie jestem wkurzony, ale nieświadomi ludzie, którzy wysyłają mi takie bzdury, dostają się do mnie. Nawet nie spamujesz, więc dlaczego uważasz, że to mój hack? Idź grać w world of warcraft, dostajesz spam od Chines co 2 sekundy "Buy My Gold, tanie garnitury tanie garnitury"
Reply
Mam to, ale nie z twoich pleców.
Reply
Zakazują oszustw w grze. Nawet jeśli ukryjesz nazwę, która pochodzi od klienta z sesją i pojawi się w dziennikach serwera ...
Reply
tak, pozwala się reklamować i wszystkich zakazać hurraaaay
Reply
zły ruch...
Reply
Zacytować: Originally Posted by john2234 Nie wolno tu o tym mówić, więc proszę, nie rób tego. oops? Administrator może usunąć mój post, sry "każdy może to zobaczyć" Nie ... ppl czyste nie mają ... Jesteś idiotą, wszyscy to widzą.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)