Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie podpisów flirtowych
Ktoś ma "wtyczkę" ..? Nie ma tam żadnego linku .. więc chciałem cię zapytać, czy masz to ...
Reply
Potrzebujesz pakietu SDK IDA.
Reply
Nie, SDK i FLAIR to zbyt różne rzeczy. Są tam dostępne: https://www.hex-rays.com/products/id...download.shtml Tylko dla płatnych członków, ofc.
Reply
Dziękuję za zerwanie 3-miesięcznego wątku, by wskazać drobny błąd Zacytować: Tylko dla płatnych członków, ofc. Nikt nie płaci za IDA.
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Dziękuję za zerwanie 3-miesięcznego wątku, by wskazać drobny błąd Nikt nie płaci za IDA. własnością
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Dziękuję za zerwanie 3-miesięcznego wątku, by wskazać drobny błąd Zwróciłem także uwagę na wtyczkę do OP i zaoferowałem moją pomoc prywatnie, ponieważ nie mogę po prostu połączyć FLAIR publicznie. I to nie jest drobny błąd, ponieważ po prostu nie możesz generować podpisów z SDK. Zacytować: Nikt nie płaci za IDA. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, opowiadanie się o złamanie oprogramowania jest niezgodne z zasadami, które myślę.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Vlaix Zwróciłem także uwagę na wtyczkę do OP i zaoferowałem moją pomoc prywatnie, ponieważ nie mogę po prostu połączyć FLAIR publicznie. I to nie jest drobny błąd, ponieważ po prostu nie możesz generować podpisów z SDK. Niezależnie od tego, czy jest to prawda, czy nie, opowiadanie się o złamanie oprogramowania jest niezgodne z zasadami, które myślę. Czy nie uważasz, że to trochę naiwnie udawać, że płacimy za aplikacje takie jak IDA i Photoshop? Pełna licencja IDA z dekompilatorem wynosi 3500 USD. Nie wiem, coś ironicznego na temat bycia przeciwko piractwu na forum pełnym odwrotnych inżynierów. Poza tym nie ma sposobu, aby oszacować i zmierzyć mój błąd w skali tego, jak drobna jest. Nie kłócę się z tobą, po prostu się uspokoję: op był idiotą, który mógł spędzić 2 minuty na badaniu jego głupiego pytania.
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Czy nie uważasz, że to trochę naiwnie udawać, że płacimy za aplikacje takie jak IDA i Photoshop? Pełna licencja IDA z dekompilatorem wynosi 3500 USD. Nie wiem, coś ironicznego na temat bycia przeciwko piractwu na forum pełnym odwrotnych inżynierów. W pełni się zgadzam. Po prostu podejmuję środki ostrożności. Z tego, co zebrałem, administratorzy mają tutaj łatwość z banowaniem. Zacytować: op był idiotą, który mógł spędzić 2 minuty na badaniu jego głupiego pytania. Również się zgadzam. Mówiąc w ten sposób, generowanie sigów, nawet jeśli masz pliki binarne FLAIR, nie jest najprostszym procesem, ponieważ jest słabo wyjaśnione w podręczniku IDA (książka jest jednak lepsza). Dla zainteresowanych, google dla IDA2PAT Reaktywacja i narzędzie o nazwie SiDAg (GUI dla FLAIR, nie wiem, czy nadal działa), nie staje się prostsze.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)