Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guild Wars Hack [REAL ONE]
mój przyjaciel kupił to dziecko z EBAY.   [whew]   Zeskanował go za pomocą web-skanerów, powiedział czysto, ale twoje powitanie to zrobić samemu. Pomyślałem, że będę się nim dzielił, ponieważ zabrało mi to przyjaciela na zawsze.
Reply
jego awight..its hack..now, że patrzę na to mogę być w stanie zrobić lepsze .... miły host ^^
Reply
nie działa, może został załatany? lol to również moje nadzieje. btw, jeśli to zadziała, czy działałoby w pvp? to byłoby sycące
Reply
to działało w pvp ... również umiejętności +50 w bohaterze wydają się działać dla mnie
Reply
jak zmusiłeś go do działania? czy naciskałeś przed rozpoczęciem gry? btw dlaczego mam negatywną reputację? Czy zrobiłem coś nie tak?
Reply
To jest prawdopodobnie wirus Nie pobieraj do następnego powiadomienia Najprawdopodobniej jest to botnet, a skanery nie będą go pobierać. Nie pobieraj, dopóki moderator nie powie nic.
Reply
do cholery !!! o nie
Reply
W porządku, po prostu przeskanowałem to dla wszystkich użytkowników z nortanem, jego czystością. uff
Reply
Zacytować: Napisał Cheatster W porządku, po prostu przeskanowałem to dla wszystkich użytkowników z nortanem, jego czystością. uff Przeczytajmy powyżej Najprawdopodobniej jest to botnet, a skanery nie będą go pobierać. Nie pobieraj, dopóki moderator nie powie nic. Ponadto nie można podwójnie pisać.
Reply
przepraszam, czego mogę użyć, aby upewnić się, że to nie jest botnet? w żaden sposób to nie działa, więc możesz równie dobrze usunąć link.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)