Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy program antywirusowy?
Właśnie zastanawiałem się, co wszyscy uważali za najlepszy program antywirusowy ... Mam norton 2003 i Adaware 6.0 ... i jestem prawie pozytywny, mam wirusa, ponieważ mój komp nagle się zwolnił, a oni go nie wykrywają. Mam procesor XP 2,53 G P4
Reply
Makafee i nortorn wydają się być jak dotąd najlepszymi psami. zdobądź norton 2005, kiedy wyjdzie, ale na razie zobaczmy, czy mogę pomóc ci rozwiązać problem spowolnienia naciśnij Ctrl + Alt + Del (wszystkie w tym samym czasie), który wywoła Twojego menedżera zadań. teraz zobaczysz coś, co kradnie (jest to kliknięcie w górę karty) zobaczymy sekcję z informacją o cpu teraz to, czego szukasz, to zalety, które zajmują dużo procesora (poza systemowymi lukami) jeśli zobaczysz coś, co pokazuje 50+ listę nazw i katalogów tutaj i powiem ci, czy jest to program antywirusowy wirus itp., a jeśli tak, powiem ci, jak go usunąć.
Reply
Oto strona testująca programy antywirusowe. Prosta wersja http://www.av-comparatives.org/seiten/overview.html Istnieje również inna, bardziej szczegółowa wersja testowania testowania w tej witrynie, ale zabrania ona bezpośredniego łączenia się z nią. Korzystam z Kaspersky teraz, ponieważ nie wymaga dużej ilości pamięci RAM i jest naprawdę łatwy w użyciu. Och, a także zapora Sygate wykrywa jeszcze jeden proces windowsowy, a następnie wiele innych programów firewall, ale nie może sobie przypomnieć, co to było atm. Nadal ma jakąkolwiek aktywność w Internecie.
Reply
Praca w sklepie komputerowym nauczyła mnie dużo o wirusach i antywirusach. Osobiście nie lubię Nortona i Mcafee, dlaczego? ponieważ kiedy jakikolwiek z tych programów ma problem, zaczynają powodować problemy również dla Windows. Odkryłem, że Norton zabija wiele głównych wirusów strumieniowych, podczas gdy AVG łapie większość trojanów i kluczowych rejestratorów, a także Trends Micro. Mcafee jest po prostu gehy, ponieważ czasami musisz zalogować się do serwera tylko po to, aby uzyskać aktualizacje, a nie możesz uzyskać aktualizacji antywirusa, musisz poczekać, aż wszystkie otrzymasz, a także fakt, że MCAfee i Norton to całkiem nieźli hakerzy. Teraz nie mówię, że wszystkie główne strumienie są złe tylko mówiąc to, co widziałem i natknąłem się w moim IMHO Oh tak, nie używaj PandaSoft, że jeden po prostu jest do bani. Nie ma czegoś takiego jak doskonały antywirus, ponieważ prawie wszystkie z nich nie łapią 100% wirusów, ale możesz przynajmniej coś zrobić, by chronić siebie i nie być głupim osłem i użyj kazaa lub przejdź do strony wierd pr0n / warez
Reply
procesami, które używają najczęściej są ... svchost.exe .... kazaalitle.kpp .... ccApp.exe .... mam kilka naprawdę wątpliwych w ... eZ.exe, NiUjYgj.exe, pef1XHmC.exe, aceagent.exe, shellmon.exe, Pco67i.exe, InkdBv3.exe, im na aol teraz, ponieważ mój IE6 nie działa, nie mogę go otworzyć, czasami mój norton mówi mi, że mam wirusa, gdy próbuję otworzyć to, ale skanuję i nie ma wirusa ... waol.exe zużywa się najbardziej, ale to powoduje, że im na AOL ... dzięki za wszystkie odpowiedzi im coraz. wiem, że kazaa jest złe, ale lubię udostępniać pliki i używam kazaalite ... do faceci, myślcie, że coś w stylu bearshare lub limewire jest lepsze niż to ... znowu, dziękuję
Reply
Zacytować: Napisał deez nutz procesami, które używają najczęściej są ... svchost.exe .... kazaalitle.kpp .... ccApp.exe .... mam kilka naprawdę wątpliwych w ... eZ.exe, NiUjYgj.exe, pef1XHmC.exe, aceagent.exe, shellmon.exe, Pco67i.exe, InkdBv3.exe, im na aol teraz, ponieważ mój IE6 nie działa, nie mogę go otworzyć, czasami mój norton mówi mi, że mam wirusa, gdy próbuję otworzyć to, ale skanuję i nie ma wirusa ... waol.exe zużywa się najbardziej, ale to powoduje, że im na AOL ... dzięki za wszystkie odpowiedzi im coraz. wiem, że kazaa jest złe, ale lubię udostępniać pliki i używam kazaalite ... do faceci, myślcie, że coś w stylu bearshare lub limewire jest lepsze niż to ... znowu, dziękuję Dobre procesy: svchost.exe ccApp.exe, shellmon.exe Złe procesy: eZ.exe, NiUjYgj.exe, pef1XHmC.exe, aceagent.exe, Pco67i.exe, InkdBv3.exe Polecam używanie tego http://housecall.trendmicro.com/ to darmowy skan online z trendów micro, który pozwoli Ci usunąć zainfekowane pliki. Polecam również przeglądanie PChelpów na forum, które pomogą Ci wyczyścić pozostałe programy szpiegujące w twoim systemie. Uważam, że 90% narzędzi do usuwania jest dostępnych bezpłatnie. i nie ma Bearshare i limewire nie są lepsze, Nie ma czegoś takiego jak bezpieczny program p2p, ale jeśli chcesz coś, co nie ma żadnych programów szpiegujących po zainstalowaniu, poleciłbym Aries i / lub shareaza.
Reply
dobrze mcaffee jest moją ulubioną i próbowałem ich wszystkich ćwiczeniem, które lubię używać, jest skanowanie za pomocą mcafee, a następnie, gdy skończy się, skorzystaj z połączenia z domem, tak jak wspomniałeś wcześniej podwoić ochronę Warto też wspomnieć, że miałem ten sam problem, który opisałeś a ja zmieniłem ustawienia pamięci wirtualnej na zarządzanie systemem, a następnie mój komputer powrócił do pełnej prędkości mam nadzieję, że moja rada pomaga
Reply
czy nie ma jakiegoś programu o nazwie black ice ... nie wiem, czy to jest antywirusowe czy anty-hackerskie bzdury, ale słyszałem, że to było jak najlepsze dla tego, co robi Zervic
Reply
Korzystam z centrum bezpieczeństwa Mcafee, alarmu strefy i zdrowego rozsądku Nigdy nie miałem problemu z virii ta ostatnia jest najważniejsza dla utrzymania komputera w czystości.
Reply
Szczerze mówiąc, jak na przykład norton u może otrzymać bezpłatną 90-dniową wersję próbną na stronie internetowej Norton, ma wbudowane zabezpieczenie internetowe, które zapewnia zaporę ogniową blokującą ochronę przed spamem, gdy jest skonfigurowana kontrola rodzicielska, a także jest najbardziej znanymi markami ich wsparcie jest pełne, ale jeśli dostaniesz to upewnij się, że będziesz na bieżąco z aktualizacjami na żywo i deffinitions wirusów
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)