Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem HWID Spoofer
Więc mam zdobyć RingO Poziom jądra Ring0, Całkowicie zmienia mój HWID. Ale niektóre, kiedy gram w rdzę, wciąż są zbanowane. Zmieniono mój adres MAC. Mój adres IP jest dynamiczny. Całkowicie sformatowany mój komputer.   Czego mi brakuje?
Reply
Jak zmieniasz swój adres mac? Adres MAC, który zmienia się w trybie użytkownika, nie jest prawdziwym adresem mac na karcie sieciowej. Ale wiedziałbyś, że gdybyś rozumiał podstawy za swoim "Ring0 Kernel Level Spoofer"
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie striek Jak zmieniasz swój adres mac? Adres MAC, który zmienia się w trybie użytkownika, nie jest prawdziwym adresem mac na karcie sieciowej. Ale wiedziałbyś, że gdybyś rozumiał podstawy za swoim "Ring0 Kernel Level Spoofer" Nie powiedziałem, że zrobiłem Ring0 Spoofer, Powiedziałem, że dostałem siebie. Zmieniłem go na tryb użytkownika. Czy spróbuję użyć T-MAC, czy otrzymam VPN Aswell?
Reply
Nie powinieneś ciągle być zbanowany. Możesz poprosić eaca o usunięcie swoich informacji z każdego używanego konta. lub poczekaj, bo widziałem coś na ich temat, przechowujące informacje przez maksymalnie 3 miesiące. << Może nie pracować nie mogę znaleźć żadnych dobrych informacji dla mnie
Reply
Zacytować: Originally Posted by extremen Nie powinieneś ciągle być zbanowany. Możesz poprosić eaca o usunięcie swoich informacji z każdego używanego konta. lub poczekaj, bo widziałem coś na ich temat, przechowujące informacje przez maksymalnie 3 miesiące. << Może nie pracować nie mogę znaleźć żadnych dobrych informacji dla mnie Jak nadal będę zbanowany? Musi być jakiś sposób, Widziałem wiele oszustów za pomocą Spoofer. Ale co dokładnie EAC Przytrzymaj: S
Reply
Zacytować: Originally Posted by mrs0nz Jak nadal będę zbanowany? Musi być jakiś sposób, Widziałem wiele oszustów za pomocą Spoofer. Ale co dokładnie EAC Przytrzymaj: S ktoś opublikował to wcześniej Wszystkie informacje, które EAC trzyma przy sobie
Reply
Zacytować: Originally Posted by extremen ktoś opublikował to wcześniej Wszystkie informacje, które EAC trzyma przy sobie Musi być jakiś sposób, widziałem to. Ale mają więcej informacji niż to. Próbowałem wszelkiego rodzaju rzeczy po użyciu hwid spoofer. Nic nie działa, najpierw wypróbowałem Fortnite, a ja po prostu dostałem autobus.
Reply
Twój niedziałający kernel nie działa, kropka.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie striek Twój niedziałający kernel nie działa, kropka. Pracuje dla Fortnite, ale nie na Rust. Zostałem unbanned na Fortnite podczas korzystania z niego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by mrs0nz Pracuje dla Fortnite, ale nie na Rust. Zostałem unbanned na Fortnite podczas korzystania z niego. EAC otrzymuje OID_802_3_PERMANENT_ADDRESS, którego nie możesz podszyć z r3. Zmieniacze adresów MAC, takie jak TMAC, zmieniają tylko OID_802_3_CURRENT_ADDRESS. Zaszyfrowane partycje i identyfikatory woluminu również nie robią nic, ponieważ otrzymują fizyczny serial HD.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)