Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy usunięcie plików .pak jest niebezpieczne?
Przepraszam, za słaby angielski   Moje ostatnie pytanie dotyczyło modyfikacji plików .pak. Czy można bezpiecznie je usunąć?   Ciekawe znalezisko: gra bez ścian
Reply
nie rób tego bez dobrego obwodnicy
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie UnkNowN752 Przepraszam, za słaby angielski Moje ostatnie pytanie dotyczyło modyfikacji plików .pak. Czy można bezpiecznie je usunąć? Ciekawe znalezisko: gra bez ścian jeśli je usuniesz, gra nie rozpocznie / nie powie ci, aby zweryfikować. jeśli chcesz je zmienić, spójrz do starych wątków .pak, jest wszystko musisz zmienić em ... jak na obejście zajął mi 2 konta, aby znaleźć sposób na grę ze zmodyfikowanymi pakietami .paks więc jest to możliwe
Reply
Zacytować: Originally Posted by LenaXD jeśli je usuniesz, gra nie rozpocznie / nie powie ci, aby zweryfikować. jeśli chcesz je zmienić, spójrz do starych wątków .pak, jest wszystko musisz zmienić em ... jak na obejście zajął mi 2 konta, aby znaleźć sposób na grę ze zmodyfikowanymi pakietami .paks więc jest to możliwe : P na pewno lubisz się o tym chwalić. taki zazdrosny.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie nightfallx : P na pewno lubisz się o tym chwalić. taki zazdrosny. tak, wszyscy publikują rzeczy takie jak ESP, Chams lub esp na podstawie pakietów ale nie jestem zbyt dobrym programistą - wszystko, co mogłem wymyślić Muszę się jakoś przekonać do siebie ... nie gram już tak dużo. właśnie zamieszczam w wątkach Pak
Reply
Zacytować: Originally Posted by LenaXD tak, wszyscy publikują rzeczy takie jak ESP, Chams lub esp na podstawie pakietów ale nie jestem zbyt dobrym programistą - wszystko, co mogłem wymyślić Muszę się jakoś przekonać do siebie ... nie gram już tak dużo. właśnie zamieszczam w wątkach Pak Jestem dość zazdrosny, większość ludzi musi kodować, żeby nie mieć odrzutu lol.
Reply
Zacytować: Originally Posted by LenaXD jeśli je usuniesz, gra nie rozpocznie / nie powie ci, aby zweryfikować. jeśli chcesz je zmienić, spójrz do starych wątków .pak, jest wszystko musisz zmienić em ... jak na obejście zajął mi 2 konta, aby znaleźć sposób na grę ze zmodyfikowanymi pakietami .paks więc jest to możliwe Obecnie mogę tworzyć tylko nieskompresowane pliki Pak z narzędziami na tym forum, czy pubg również to sprawdza? Domyślam się, że znalazłem sposób, ale trwa zbyt długo, aby wyprodukować pliki haha i tak spróbuję
Reply
Zacytować: Originally Posted by LenaXD tak, wszyscy publikują rzeczy takie jak ESP, Chams lub esp na podstawie pakietów ale nie jestem zbyt dobrym programistą - wszystko, co mogłem wymyślić Muszę się jakoś przekonać do siebie ... nie gram już tak dużo. właśnie zamieszczam w wątkach Pak bardzo wątpię, że możesz to zrobić bez obejścia. BE sprawdź integralność plików (pliki pak też), więc kogo pominąć kontrolę pliku BE bez obejścia? Użytkownik CANT replikuje informacje MD5 i hash do zmodyfikowanego pliku .pak. Jak powiedziałeś, nie jesteś "koderem", więc magicznie potrafiłeś odgadnąć metodę, która kpi z kontroli BE bez potrzeby ominięcia [to jest rewolucyjne] ponieważ mówisz tylko o tym, że możesz opublikować zrzut ekranu (nie jesteś do tego zmuszony). inaczej, widzę cię jako kogoś, kto chce uwagi. Widziałem tutaj kilka takich jak ty.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Windows x64 bardzo wątpię, że możesz to zrobić bez obejścia. BE sprawdź integralność plików (pliki pak też), więc kogo pominąć kontrolę pliku BE bez obejścia? Użytkownik CANT replikuje informacje MD5 i hash do zmodyfikowanego pliku .pak. Jak powiedziałeś, nie jesteś "koderem", więc magicznie potrafiłeś odgadnąć metodę, która kpi z kontroli BE bez potrzeby ominięcia [to jest rewolucyjne] ponieważ mówisz tylko o tym, że możesz opublikować zrzut ekranu (nie jesteś do tego zmuszony). inaczej, widzę cię jako kogoś, kto chce uwagi. Widziałem tutaj kilka takich jak ty. Napisał kilka zrzutów ekranu, jak sądzę. Widziałem ich w przeszłości.
Reply
Zacytować: Originally Posted by woxpeso Obecnie mogę tworzyć tylko nieskompresowane pliki Pak z narzędziami na tym forum, czy pubg również to sprawdza? Domyślam się, że znalazłem sposób, ale trwa zbyt długo, aby wyprodukować pliki haha i tak spróbuję moje pliki są również nieskompresowane! nigdy nie miałem z tym problemu Zacytować: Originally Posted by Windows x64 bardzo wątpię, że możesz to zrobić bez obejścia. BE sprawdź integralność plików (pliki pak też), więc kogo pominąć kontrolę pliku BE bez obejścia? Użytkownik CANT replikuje informacje MD5 i hash do zmodyfikowanego pliku .pak. Jak powiedziałeś, nie jesteś "koderem", więc magicznie potrafiłeś odgadnąć metodę, która kpi z kontroli BE bez potrzeby ominięcia [to jest rewolucyjne] ponieważ mówisz tylko o tym, że możesz opublikować zrzut ekranu (nie jesteś do tego zmuszony). inaczej, widzę cię jako kogoś, kto chce uwagi. Widziałem tutaj kilka takich jak ty. W moim rozumieniu, cokolwiek robię, aby załadować pliki Pak, nazywa się obejściem. Jak im pomijam BE! Nieważne... I nie, nie magicznie, ale znalazłem to przez przypadek. https://i.imgur.com/b2WJfJo.mp4 https://sendvid.com/5fassz9c Także jeśli id post Vids and Pics left and right wydaje się bardziej podobny do przechwalania się zamiast zwykłego postu tekstowego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)