Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C ++ SendInput No Recoil
Tak, tak, mouse_event / sendInput "nie jest wykryty" wszyscy wiemy, że tak, ale musisz być mądrzejszy od systemu. Używałem tego przez tydzień na świeżym rachunku 100 ~ godzin lub mniej. Zostałem zbanowany, tutaj jest C ++ SOURCE, nie zamierzałem go sprzedać lub cokolwiek w większości tego używam. Nie w nastroju, aby uzyskać HWID zakazane dla niektórych skryptów. Nie, nie wytłumaczę, jak to działa, wymyśl to. <3     Wykonano na 0,2 i 600 dpi glhf       Kod:   #include "stdafx.h" #include <Windows.h> #include <iostream> #include "Patterns.h" przy użyciu przestrzeni nazw std; bool bRecoil = false; bool bAk = false; bool bSemiR = false; bool bPy = false; bool bSemiP = false; bool bRevo = false; bool bM9Pistol = false; bool bTommy = false; bool bCust = false; bool bMp5 = false; bool bMachine = false; bool bEnabled = false; bool bLr = false; bool bTurnedOn = false; void mouse_move (int x, int y) {wejście INPUT; wejście. type = INPUT_MOUSE; wejście. mi. mouseData = 0; wejście. mi. czas = 0; wejście. mi. dx = x; wejście. mi. dy = y; wejście. mi. dwFlags = MOUSEEVENTF_MOVE; SendInput (1, & input, sizeof (input)); } Void recoil () {for (;Wink {int shotTiming = 0; int shakerNum = rand ()% 3; while (GetAsyncKeyState (1) i 0x8000 && (GetAsyncKeyState (2) & 0x8000 && bRecoil)) {if (bAk == 1) {int fireRate = 134; if (shotTiming <30) {int valueX = (AssualtRifle :: recoilTableX [shotTiming] * 0.48) + shakerNum; int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (AssualtRifle :: recoilTableY [shottiming] * 0,48) + shakerNum; int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (3); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5); } shotTiming ++; cout << wartośćX; }} If (bSemiR == 1) {int fireRate = 175; if (shotTiming <16) {int valueX = (SemiRifle :: recoilTableX [shotTiming] * 0.48); int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (SemiRifle :: recoilTableY [shottiming] * 0,48) + shakerNum; int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (1); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5); } shotTiming ++; }} If (bPy == 1) {int fireRate = 150; if (shotTiming <6) {int valueX = (Python :: recoilTableX [shotTiming] * 0.48); int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (Python :: recoilTableY [shottiming] * 0,48) + shakerNum; int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (3); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5); } shotTiming ++; }} If (bCust == 1) {int fireRate = 100; if (shotTiming <24) {int valueX = (CustomSmg :: recoilTableX [shotTiming] * 0.48); int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (CustomSmg :: recoilTableY [shottiming] * 0,48); int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (3); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5); } shotTiming ++; }} If (bMp5 == 1) {int fireRate = 98; if (shotTiming <30) {int valueX = (LaserSmg :: recoilTableX [shotTiming] * 0.48) + shakerNum; int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (LaserSmg :: recoilTableY [shottiming] * 0,48) + shakerNum; int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (3); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5); } shotTiming ++; }} If (bMachine == 1) {int fireRate = 120; if (shotTiming <100) {int valueX = (MachineGun :: recoilTableX [shottiming] * 0.48); int smoothingX = wartośćX / 5; int valueY = (MachineGun :: recoilTableY [shottiming] * 0,48) + shakerNum; int wygładzanieY = wartośćY / 5; Sen (3); dla (int i = 0; i <5; i ++) {mouse_move (wartośćX, wartośćY); Sen (fireRate / 5);
Reply
Gdzie mogę zmienić wrażliwość przykładu na 0.6
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie PaulsSkriveris Proszę, zmień wrażliwość na przykład na 0,6 możesz spróbować zmienić * 0.48 na mniejszą liczbę. Może jednak zrzucić odrzut.
Reply
to jest okropne. dlaczego skopiowałeś pean tho umieść wszystko w tablicy asocjacyjnej z kluczem jako kluczem, a dane broni jako wartość i kontrolę pętli, zamiast mieć masywne 1000 linii, jeśli instrukcja -kiwan <3 Nawiasem mówiąc, SendInput nie zostanie wykryty. Dostarczam skrypty ludziom przez około 2 miesiące. Po prostu nie musisz pisać swojego kodu, tak jak każdy inny napisany tam skrypt.
Reply
tak, widziałem to. Część z tego powodu, dla którego wszyscy myślą, że Send Input jest wykryty, w rzeczywistości jest tak dlatego, że wszyscy kopiują / wklejają ten sam szablon i oczekują, że będzie to ich własny unikalny płatek kodu - każdy sposób, w jaki próbowałem przekodować mój skrypt, spowodował, że zostałem zbanowany, ponieważ Pisałem to w ten sam sposób. Ostatecznie przeszedłem od zapętlonego GetAsyncKeyState do LLKH, który uruchamia kod na naciśnięciu klawisza, pozwalając na łatwą zmianę broni i LLMH, który wykrywa zdarzenia myszy i kontroluje odrzut. Ale tak, po prostu musisz być mądrzejszy. Używam dużo kodu junkcode, ppl mówi, że to nie pomaga, ale nie za bardzo to boli. W końcu mam nadzieję, że użyję sterownika przechwytywania, aby wysłać wirtualne wejście myszy, byłoby o wiele bezpieczniejsze niż używanie tych powszechnie używanych funkcji.
Reply
Zacytować: Originally Posted by awhall56 tak, widziałem to. Część z tego powodu, dla którego wszyscy myślą, że Send Input jest wykryty, w rzeczywistości jest tak dlatego, że wszyscy kopiują / wklejają ten sam szablon i oczekują, że będzie to ich własny unikalny płatek kodu - każdy sposób, w jaki próbowałem przekodować mój skrypt, spowodował, że zostałem zbanowany, ponieważ Pisałem to w ten sam sposób. Ostatecznie przeszedłem od zapętlonego GetAsyncKeyState do LLKH, który uruchamia kod na naciśnięciu klawisza, pozwalając na łatwą zmianę broni i LLMH, który wykrywa zdarzenia myszy i kontroluje odrzut. Ale tak, po prostu musisz być mądrzejszy. Używam dużo kodu junkcode, ppl mówi, że to nie pomaga, ale nie za bardzo to boli. W końcu mam nadzieję, że użyję sterownika przechwytywania, aby wysłać wirtualne wejście myszy, byłoby o wiele bezpieczniejsze niż używanie tych powszechnie używanych funkcji. Nie, twoje oświadczenie jest fałszywe. Nie kopiuję / wklejam skryptów odrzutu, ale zostają wykryte (z powodu sendinput)
Reply
Zacytować: Originally Posted by hcbarbarians Nie, twoje oświadczenie jest fałszywe. Nie kopiuję / wklejam skryptów odrzutu, ale zostają wykryte (z powodu sendinput) Następnie wyjaśnij, dlaczego mój skrypt, za pomocą SendInput, nikogo nie zbanował w ciągu dwóch miesięcy? Moje oświadczenie nie jest fałszywe, może nie kopiujesz / wklejasz, ale inni definitywnie kopiują / wklejają ten mały szablon, który wypuściłeś. Być może wszystkie twoje skrypty postępują zgodnie z tymi samymi logicznymi instrukcjami. możesz go przepisać, ale jeśli używa tych samych funkcji, wciąż jest to ten sam skrypt. Musiałem drastycznie zmienić sposób przełączania broni i wykrywanie kliknięcia myszą, aby utworzyć mój skrypt UD. Ponadto wczytałem funkcję mouse_move (przy użyciu SI) z junkcode. Nie jestem pewien, czy to pomogło.
Reply
Zacytować: Originally Posted by awhall56 Następnie wyjaśnij, dlaczego mój skrypt, za pomocą SendInput, nikogo nie zbanował w ciągu dwóch miesięcy? Moje oświadczenie nie jest fałszywe, może nie kopiujesz / wklejasz, ale inni definitywnie kopiują / wklejają ten mały szablon, który wypuściłeś. Być może wszystkie twoje skrypty postępują zgodnie z tymi samymi logicznymi instrukcjami. możesz go przepisać, ale jeśli używa tych samych funkcji, wciąż jest to ten sam skrypt. Musiałem drastycznie zmienić sposób przełączania broni i wykrywanie kliknięcia myszą, aby utworzyć mój skrypt UD. Ponadto wczytałem funkcję mouse_move (przy użyciu SI) z junkcode. Nie jestem pewien, czy to pomogło. Chodzi mi o to, że mój przyjaciel używał Go (język) i nadal został zbanowany za pomocą SendInput. Twoje oświadczenie jest nieprawidłowe. Nie martw się, zostaniesz zbanowany ...
Reply
Bądźmy tutaj sprawiedliwi. Nikt tak naprawdę nie dostarczył żadnych dowodów sugerujących, że zostały wykryte lub nie zostały wykryte. Zacznijmy od ciągów w tym źródle dla facetów. Jest to najbardziej oczywisty wektor do wykrywania i nie mogę nawet zrozumieć, dlaczego przeskoczyliśmy do wniosku, że dane wejściowe są wykrywane po zobaczeniu wszystkich tych ciągów. Nie ma żadnej próby zamaskowania tego, co to jest.
Reply
"Nie martw się, wkrótce zostaniesz zbanowany". Jak powiedział facet powyżej, wyciągasz wnioski bez rzeczywistych dowodów Twój znajomy mógł przepisać go w GO, nie znaczy to, że nie postępuje zgodnie z tym samym rozkazem instrukcji.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)