Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poświęćmy chwilę ...
W rzeczywistości dziękuję personelowi i programistom tutaj w UC. Byłem dość spokojny na tym forum. więc pomyślałem, że przerwie moje milczenie. Dziękuję wspaniałej ekipie moderatorów za usuwanie błędów z mojego komputera i utrzymywanie w ryzach nieuprzejmych użytkowników. Dziękuję innym użytkownikom, posty, które mnie rozśmieszyły lub sprawiły, że oszalałem. W końcu, programiści ... Jesteście prawdziwymi bohaterami tutaj. WarZ to świetna gra, ale bez Ciebie nie będzie można jej zagrać. iZed, Everett, DarkLinuxz, ICY i ktokolwiek, o kim nie wspomniałem.   Gdybym ostatnio nie stracił pracy, oddałbym darowiznę, ale teraz każdy dolar się dla mnie liczy. Jakiś czas w niedalekiej przyszłości na pewno.   Wszyscy, bądźcie w dobrej pracy, niecierpliwie oczekujcie wszystkiego, co wy.
Reply
Trzeci temat, który widziałem na temat podziękowań. ZATRZYMAJ spamowanie.
Reply
Zacytować: Napisał tien995 Trzeci temat, który widziałem na temat podziękowań. ZATRZYMAJ spamowanie. mężczyźni. niech łaski. Załóż konto, aby podziękować moderatorom i programistom forum. Nie widział drugiego postu. dobrze to utrzymaj!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)