Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chińscy policjanci aresztują programistów PUBG Mobile
Tłumaczenie:   Wiadomość od GM: Po naszym (Tencent) wspólnym dochodzeniu z departamentem policji, stwierdziliśmy, że jesteś podejrzany o popełnianie oszustw (PUBG Mobile). My (Tencent) już pozwałeś. Prosimy o jak najszybszy kontakt z naszymi prawnikami na pobliskim posterunku policji.   Przesłanie od GM: zawiadomienie o oskarżeniu zostało wniesione na komisariat przez naszych prawników (Tencent). Podejrzewamy, że jesteś zaangażowany w tworzenie (PUBG Mobile) kodów. Prosimy o kontakt z naszymi prawnikami (Tencent) jak najszybciej na pobliskim posterunku policji. My (Tencent) przekazaliśmy sprawę policji. Popełniłeś przestępstwa. Przestań sprzedawać to oprogramowanie i poddaj się natychmiast.
Reply
Chińscy prawnicy przeprowadzają się do innego kraju
Reply
ZRÓWNOWAŻONA SIODŁO
Reply
Zacytować: Napisał Shrud ZRÓWNOWAŻONA SIODŁO ikr, ale to dosłownie tak mówi
Reply
Tencent pomógł chińskiej policji aresztować 120 osób za tworzenie hacków i cheatów PUBG Tencent zaczął już zachęcać chińskie organy ścigania, by "wykorzeniły podziemne pierścienie, które produkują i sprzedają oprogramowanie do oszukiwania" - wynika z raportu. Wysiłki te doprowadziły już do co najmniej 30 przypadków i 120 aresztowań. Aresztowane strony są podejrzane o projektowanie wielu rodzajów oprogramowania do cheatowania, od celbotów po wallhacki. Cheating był konsekwentnym problemem w PUBG po tym jak został wydany w marcu na Steamie i zyskał popularność. Zaledwie kilka tygodni temu BattlEye zgłosił ponad 1,5 miliona zakazów na hacki w PUBG, ale hakerzy nadal pojawiają się w grze. https://dotesports.com/pubg/news/pub...sts-more-20246 -------------------------------------------------- ------------------------- W styczniu aresztują 120 osób za oszustwo.
Reply
nie wiem, jak działa system prawny w Chinach, myślę, że to coś zupełnie innego niż to, co mają tutaj. Myślę, że byłaby to sprawa cywilna, a nie przestępstwo. Będą potrzebowali dowodów na to, że jesteś tym, który faktycznie popełnił oszustwo, co, jak sądzę, będzie trudne do udowodnienia. W końcu mogą ci dać grzywnę
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xrexx nie wiem, jak działa system prawny w Chinach, myślę, że to coś zupełnie innego niż to, co mają tutaj. Myślę, że byłaby to sprawa cywilna, a nie przestępstwo. Będą potrzebowali dowodów na to, że jesteś tym, który faktycznie popełnił oszustwo, co, jak sądzę, będzie trudne do udowodnienia. W końcu mogą ci dać grzywnę cóż, niektóre dzieciaki użyłyby swojego prawdziwego nazwiska, a nawet mediów społecznościowych w takich słowach, jak menu D3D czy coś takiego. Widziałem jakiś hack, a nawet umieścili swój facebook, jak wtf?
Reply
Cieszę się, że nie mieszkam w Chinach, mogę oszukiwać tak dużo, jak lubię, i tylko moi słodzi wrogowie dbają.
Reply
Lol zabranie prawnika do Chin brzmi jak użycie Battleye do walki z hakerami oba są nonsensem!
Reply
tak ... to naprawdę kurwa ...
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)