Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatne hakowanie + Cheat Engine
Witam, dużo się nauczyłem na forum. Wczoraj spędziłem 5 godzin na czytaniu i ćwiczeniach. Mam pytanie dotyczące prywatnego włamania, a jeszcze inne o oszustwie: Jeśli dostanę swój kod do pracy, a ja i ja tylko używamy tego prywatnego oszustwa, to bardziej prawdopodobne jest, aby trwać dłużej, prawda? Chodzi mi o to, że jeśli użyję niezauważonej metody wstrzykiwania, czytania i pisania, i nie udostępnię tej metody, pozostanie ona niewykryta dłużej, czy to prawda?   O Cheat Engine: Nauczyłem się, jak zdobyć bazowe adresy i przesunięcia z gier, które chcę oszukać, ale nauczyłem się, jak to zrobić za pomocą Cheat Engine. Moje pytanie brzmi: Cheat Engine jest wykrywany od razu, gdy próbujesz dołączyć do jakiejś chronionej (tak mało jak ta ochrona) gry, więc jak ludzie używają jej do uzyskania adresów i przesunięć? Widziałem ludzi, którzy używali go do znajdowania sss w PUBG. Sądzę, że to jakaś obwodnica, jeśli tak, spróbuję znaleźć własną. Nie chcę być łyżką, ale potrzebuję wskazówek, dzięki
Reply
BE zablokuje domyślny mechanizm oszustów od uzyskania dojścia do PUBG. Będziesz musiał zmodyfikować kod źródłowy silnika cheat i dodać obejście. Myślę, że niektórzy używają wersji reclass i cheat engine, które wykorzystują lsass.exe, aby uzyskać uchwyt i odczytać pamięć z PUBG.
Reply
Zacytować: Originally Posted by jambertobbles BE zablokuje domyślny mechanizm oszustów od uzyskania dojścia do PUBG. Będziesz musiał zmodyfikować kod źródłowy silnika cheat i dodać obejście. Myślę, że niektórzy używają wersji reclass i cheat engine, które wykorzystują lsass.exe, aby uzyskać uchwyt i odczytać pamięć z PUBG. lub po prostu wyłączyć?
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode lub po prostu wyłączyć? Czy to możliwe? Czy to nie zawiedzie gry?
Reply
Zacytować: Originally Posted by danifantom Czy to możliwe? Czy to nie zawiedzie gry? Cóż, możesz pozostać w głównym menu w porządku, co wystarczy
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode Cóż, możesz pozostać w głównym menu w porządku, co wystarczy Oh to dobrze. Nie wiedziałem o tym. Dziękuję Ci
Reply
Możesz także użyć tej metody na serwerze testowym, który pozwala przejść do gry w obszarze początkowym. bBattlEyeEnabledPatcher na serwerze TEST
Reply
Możesz oglądać powtórki bez BE ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by keybode Cóż, możesz pozostać w głównym menu w porządku, co wystarczy Nowicjusz / głupie pytanie: czy można zhakować BP? Mogę znać odpowiedź, ale warto o nią zapytać
Reply
Zacytować: Originally Posted by danifantom Nowicjusz / głupie pytanie: czy można zhakować BP? Mogę znać odpowiedź, ale warto o nią zapytać Nie, to po stronie serwera
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)