Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc demo gry wieloosobowej Pariaha
Właśnie pobrałem Pariah i zainstalowałem ostatni bezpośredni X, który przychodzi z nim, jak mam problemy z uruchomieniem gry, grafika jest kompletnie przykręcona, czy ktoś ma ten problem, czy są jakieś łatki, które to naprawią, ponieważ jest to gra silnika miałem 2004 rok i żadnych problemów mam oficjalną kartę gfx radeona 9700 pro saphire.
Reply
Spróbuj zaktualizować sterowniki karty graficznej, a także pobierz DirectX 9c.
Reply
Nie słuchaj klauna chłopca. Zwykle takie gry mają OPENGL32 jako domyślny mechanizm renderujący. Spróbuj wejść w "Ustawienia" gry i zmienić sterownik. Jeśli jest niedostępna lub nie możesz jej edytować, zamknij grę. Jeśli nie możesz go edytować w ustawieniach Przejdź do ulubieńca gry Znajdź główny plik konfiguracji, którego używa Wyszukaj linię, która ustawia "r_renderer" lub coś w tym rodzaju Jeśli jest to OPENGL32, ustaw go na DIRECTX lub cokolwiek chcesz użyć Jesteś skończony
Reply
Zacytować: Originally Posted by colacan Nie słuchaj klauna chłopca. @colacon - Nawet jeśli nie jest tak źle, sugeruję, abyś nie mówił takich rzeczy o pracownikach, ponieważ jest to płonące. @ monkey6666 - Jaką masz kartę GFX? mimo że gry nie wymagają najlepszych kart wideo i gówna (jak hl2 / css), które mogą być problemem, i sugerowałbym aktualizację sterowników w dowolny sposób. Zintegrowałem gfx na jednej z moich maszyn i mogę grać perfekcyjnie w demo pariasów (po prostu nie tak "graficznie" zaawansowanym, jak bym chciał).
Reply
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Właśnie zainstalowałem system CATALYST 5.4 Windows XP - Sterownik i wszystko działa dobrze teraz wspaniałą grę, myślę, że jest to możliwe do zrobienia dla niego jako silnika tego samego silnika co UT 2004.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)