Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesunięcie skanowania
Witaj! Mam pytanie dotyczące wyszukiwania adresów / przesunięć w publikacji. W CSGO, gdy chcieliśmy znaleźć lokalny offset gracza, otworzyliśmy tylko silnik oszustw i CSGO w trybie offline i skanujemy, co chcemy. Teraz, pubg, nie ma wersji offline, więc nie mogę otworzyć na niej żadnego debuggera. Z drugiej strony sygnatura samego pliku wykonywalnego mówi, że jest on pełen themida. Czy jest jakiś sposób, abym mógł dostać się do tych przesunięć bez zbanowania czy coś takiego?   Dziękuję Ci!
Reply
Możesz wejść do PUBG i powtórzyć rekordy. Następnie wyłącz BE przez te kody w pliku .bat. Kod: taskkill / F / IM BEService. exe taskkill / F / IM TslGame_BE. exe sc stop BEDaisy
Reply
Nigdy nie pracowałem nad PUBG, mówiąc ogólnie, nie byłem aktywny przez długi czas, ale mogę podzielić się z tobą moją wiedzą tak dobrze jak to możliwe. Jeśli to prawda, plik został spakowany. Możesz rozpakować go ręcznie, rozpakowując go ręcznie, a więc samodzielnie lub uruchamiając aplikację, ponieważ aplikacja musi zostać rozpakowana, aby uruchomić. Aby upewnić się, że nie zostaniesz zbanowany, możesz użyć własnego programu do debugowania / dezasemblacji (podobnego do programów Open Source Debugging, którego sam nie wykryłeś) lub zabić system Anti Cheat w grze, jak już wyjaśniono @ NightView.
Reply
Możesz wejść do holu bez zabezpieczenia BE, a lobby ma wszystko do skanowania offsetów
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)