Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* Możliwe * Nowa metoda dupe, testy potrzeb
TO JEST NOWA METODA DUPE Z [28.12.12] Właśnie znalazłem to gdzieś, nie mam nikogo, z kim mógłbym zrobić dupę, więc to do was należy testowanie. : P   1. Utwórz plik .bat w swoim katalogu WarZ 2. Wklej poniżej do niego uruchom WarZ.exe -WOUpdatedOk -WOLogin "SESSION ID" 3. Otwórz program WarZ Launcher i zaloguj się 4. Kliknij "Moje konto" 5. Koniec adresu URL będzie identyfikatorem SESJI 6. Wklej to do pliku wsadowego 7. Kliknij "Graj w grę" w programie uruchamiającym 8. Przejdź do globalnej ekwipunku 9. Wyposaż duży plecak 10. Nie wypełniaj całkowicie swoich toreb. Musi sam to wszystko zebrać. 11. Kliknij Zmień plecak, aby otworzyć ekran plecaka 12. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik .bat i kliknij uruchom w piaskownicy 13. Dołącz do dowolnego serwera na tym kliencie 14. Kiedy jego około 90% (im bliżej 100%, tym lepiej) przez ładowanie, niech twój kumpel stanie z tobą w sejfie, zabij cię. 14. Wymuś szybkie zamknięcie klienta, który został zabity. 15. Teraz ma twoje przedmioty, a także logujesz się ponownie. 16. Niech ci wszystko odda 17. Spłucz i powtórz.
Reply
żart, który gracz chce zabić innego gracza, aby ukraść jego broń? ^^
Reply
Brzmi to niedorzecznie. Serwer decyduje, kiedy nie żyjesz i mówi twojemu klientowi, by cię zabił. Myślisz, że zabicie sesji przed otrzymaniem tego pakietu w jakiś magiczny sposób uniemożliwia serwerowi usunięcie ekwipunku? Zacytować: 2. Wklej poniżej do niego uruchom WarZ.exe -WOUpdatedOk -WOLogin "SESSION ID" 3. Otwórz program WarZ Launcher i zaloguj się 4. Kliknij "Moje konto" 5. Koniec adresu URL będzie identyfikatorem SESJI Są to parametry przekazywane do binarnego WarZ, nie jest to "URL". Przestań też mówić "nowa metoda dupe", co za okropny tytuł. Nikomu nie pomaga. Co, jeśli to się uda i zostanie załatane jutro? Czy wszyscy na tym forum muszą przejrzeć 5 wątków, które nazywają się nową metodą dupe? Jezus Chrystus.
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Brzmi to niedorzecznie. Serwer decyduje, kiedy nie żyjesz i mówi twojemu klientowi, by cię zabił. Myślisz, że zabicie sesji przed otrzymaniem tego pakietu w jakiś magiczny sposób uniemożliwia serwerowi usunięcie ekwipunku? Są to parametry przekazywane do binarnego WarZ, nie jest to "URL". Przestań też mówić "nowa metoda dupe", co za okropny tytuł. Nikomu nie pomaga. Co, jeśli to się uda i zostanie załatane jutro? Czy wszyscy na tym forum muszą przejrzeć 5 wątków, które nazywają się nową metodą dupe? Jezus Chrystus. Uspokój się bracie. Nie zrobiłem tego gówna, właśnie znalazłem to na forum. Przy okazji, podoba mi się twój hak
Reply
Właściwie to działa, robiłem to z moim przyjacielem przed ostatnią "łatką", ale nie musisz zabijać drugiego gracza, po prostu zdobyć kogoś, komu ufasz, aby odebrać wszystkie gówno, które upuścisz, czuję się bardziej skuteczny, po prostu mówię.
Reply
Zacytować: Originally Posted by x3n Właściwie to działa, robiłem to z moim przyjacielem przed ostatnią "łatką", ale nie musisz zabijać drugiego gracza, po prostu zdobyć kogoś, komu ufasz, aby odebrać wszystkie gówno, które upuścisz, czuję się bardziej skuteczny, po prostu mówię. dobrze to działa? Wątpię tak bardzo
Reply
jak powinien mnie zabić w bezpiecznej strefie?!?!
Reply
Dzięki, wypróbuję to
Reply
Nie działa, ja i moi kumple próbowaliśmy go niezliczoną ilość razy (musiałem usunąć i stworzyć nowe postacie, aby zaoszczędzić trochę czasu). Gdyby czas był doskonały. Do czasu załadowania gry piaskownicy przesyła cię z powrotem na ekran postaci, pokazując martwą postać.
Reply
Więc próbowałem tego kilka razy z moimi kumplami i to nie działa. Tak wiele razy próbowaliśmy do momentu, w którym nasz czas był martwy i nadal nie może go uruchomić. Kiedy osiągniesz koniec obciążenia w kliencie sandbox, dostaniesz się do ekranu postaci pokazującego martwą postać.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)