Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neurology_Publishing w
z powodu braku aktywności na forach CoD zdecydowałem się wydać to ponownie z większą ilością funkcji!     Poprawka: Obsługuje Windows 8     Cechy :     Direct3D: celownik   Nie ma deszczu   Asus Wallhack   FullBright     Opcje: Move Menu   Zapisz zestaw   Załaduj zestaw   Resetuj menu   Pokaż opis przedmiotów   Podgląd ESP     Grubość ESP (1-10)   Wallhack   Chams   Kolor wrogich wodzów   Kolor kolczyków dla przyjaciela   ChamMode   Chamtype   Mono Walls   Asus Wallhack   Silnik Wallhack   3D Boxes   Kula 3D   2D Boxes   Nazwy   Zabójstwa   XUID   Kości   Dystans   Broń   Materiały wybuchowe   Przedmiot (awarie na serwerach, ale działa na prywatnym połączeniu, nie wiem dlaczego)   Rectangle Edged   Snapliny     Aimbot: Aktywowany   Typ celu (Silent / Nomal) [Needs Fix]   Helikopter-Cel   Vehicle-Aim (Crashes)   Zombie-Aim (untested)   Auto-Zoom   Auto-ściana   Auto-Shoot   Przewidywanie (wyłączone / niskie / normalne / wysokie)   Czarna lista   Aimbone   Tarcza anty-Riot   Friendly-Aim   Celuj prędkością (1-10)   AimRange     Misc No Recoil   Bez Spread (gówno, nie działa)   Nie ColdBlood   Radar silnika   Radar (brzydki)   Kill Spam   Hack Spam (zawsze włączony)   Odblokuj Dvars   Ostrzeżenia   Auto-Semtex   Auto-C4   Auto-nóż   Celownik   Parodia Guida   Randomise Name   Informacje o logu   Guid Chart [Needs Fix]   R_FilmTweaks   Bez rozmycia     _________________________________________________________________________________________________________   FAQ:   to nie działa, nic się nie dzieje po wstrzyknięciu. To dlatego, że musisz zainstalować VC ++ Redist dla VS2012 (Bo zrobiłem to na VS 2012)   Pobierz Redistributable Visual C ++ dla Visual Studio 2012 Update 1 z oficjalnego Microsoft Download Center Jeśli nadal nie działa, wypróbuj inny Injector lub Run Injector jako Admin.     Który klucz to otworzyć menu? Wstawić.     Jak tego używać? Potrzebujesz wtryskiwacza, takiego jak WinInject lub Extreme Injector, a następnie podłącz wtryskiwacz do procesu gry (iw4m.dat), wybierz bibliotekę DLL i kliknij opcję Wstrzykiwanie.     niektóre funkcje nie działają. Dzieje się tak dlatego, że wciąż są w fazie rozwoju lub są błędne, zgłoś je, jeśli je znalazłeś.     Czy mogę haz Source?         To jest wirus / Trojon? Jest to oczywiście fałszywe potwierdzenie, ponieważ spakowałem bibliotekę DLL.     Na jakim systemie operacyjnym to działa? Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8.   To może się zawiesić w systemie Windows 8     Na jakiej wersji na MW2 to działa? Dotyczy tylko InvisibleLabs M2. (nie Steam / 4D1)     Niektóre odtwarzacze ESP znikną po włączeniu chams. To jest znany błąd, próbuję to naprawić.     Po włączeniu automatycznego powiększania nie można uzyskać powiększenia. Wyłącz automatyczne powiększanie i wyślij "/ -speed_throw" lub "/ -speed" za pomocą konsoli (naciśnij ~, aby uzyskać konsolę).     Opóźnia się w mojej grze. Wyłącz Bones ESP i nazwy ESP (które używa GetTagPos, które mogą być opóźnione kilka razy.), Jeśli uważasz, że gra jest zbyt opóźniona, możesz wyłączyć każdy esp akceptując ChopperBoxes (Które jest rysowane przez grę.) Lub nawet bez esp, celbot będzie działał .     Weapon ESP pokazuje ikonę granatu na graczu, gdy nie ma on żadnej ważnej broni lub gdy idzie po schodach. Dzieje się tak, ponieważ GetWeaponShader wysyła "hud_flashbangicon", jeśli moduł cieniujący ma wartość NULL, zostanie to naprawione w nadchodzących aktualizacjach.     Czy to wykryto? InvisibleLabs nie ma anty-Cheat, nie krępuj się używać hacków.     Skąd mam wiedzieć, czy hack został pomyślnie wstrzyknięty? Jeśli pomyślnie wstrzyknięto, menu wyświetli się automatycznie.     Po wstrzyknięciu tego za pomocą metody winInject uzyskuję ochronę docelową. Możesz spróbować uruchomić Injector jako admin lub inny wtryskiwacz, jeśli nadal nie pomaga, przeczytaj pierwsze FAQ.     PM, jeśli masz jakieś inne problemy lub nie ma go tutaj.     _________________________________________________________________________________________________________ Zrzuty ekranu   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1279x718.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1278 x 711.   [Kredyty] CyberPresents, rawr im a tygrys Qmo, PatcherPRO, Alexak92, NTAuthority, learn_more, King-OrgY, ZOOM, Pheron i UC-Forum.com       NIEPOWTARZALNE - Gry wieloosobowe i kody do gier - newtechnology_bot v4.0   VirusTotal:   https: // www. [censored] /en/file/2...is/1368778917/   Współczynnik wykrywania: 0/46
Reply
zostałem zbanowany z 4d1, więc nie działa tam; /
Reply
Zacytować: Originally Posted by pippeli69 zostałem zbanowany z 4d1, więc nie działa tam; / Poważnie? jesteś ślepa? przeczytaj tytuł i wątek z dziurką, co mówi, TO NIE JEST DLA IW4M
Reply
czy mogę uzyskać link do mV2 invisiblelabs?
Reply
Zacytować: Napisał tonywadin czy mogę uzyskać link do mV2 invisiblelabs? http://invisiblelabs.net/ ich strona wydaje się po prostu sprawdzić kilka razy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by newtechnology http://invisiblelabs.net/ ich strona wydaje się po prostu sprawdzić kilka razy. Okey dzięki kolego! Sprawdzę później, czy strona działa ^ ^
Reply
Zacytować: Napisał tonywadin Okey dzięki kolego! Sprawdzę później, czy strona działa ^ ^ Ich strona została zaktualizowana, możesz pobrać klienta już teraz!
Reply
Super, + repped Znudzono MW2, ale .. czas na zabawę
Reply
Uuhm, czy nie używasz hack w 4D1 na ekranie? Czy jestem głupi?
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie 1S ~ facilit Uuhm, czy nie używasz hack w 4D1 na ekranie? Czy jestem głupi? Tak, zbyt leniwi, aby uzyskać zrzuty ekranu ze swojego klienta.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)