Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIDEO - Rei [00] - Jak wstrzyknąć!
Więc. Pomyślałem, że chcę wnieść wkład do wielkiego twórcy hackowania Rei [00]; DarkLinuxz   Sposób, w jaki to robię, polega na odfiltrowaniu niektórych głupich pytań Wydaje się, że po prostu pojawiają się wielokrotnie w wątku wydawania hack.   Tak jak mówię w filmie; Jeśli jesteś jednym z tych, którzy są albo zbyt głupi przeczytaj na forum lub kliknij dwukrotnie plik exe, a następnie wideo to "One-To-Watch" dla Ciebie.   Jeśli jesteś jednym z tych, którzy wydają się nie mieć problemu z uruchomieniem tego oszustwa, i nie rozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi, możesz znaleźć ten film sarkastyczny, niepotrzebny, a nawet głupi.   I tak. to 50/50 między poważną a "nie-nadzieją dla ludzkości"   Są dwie rzeczy, które chciałbym powiedzieć, zanim zaczniesz pobierać wideo:   Jeśli dowiem się, że udostępniłeś ten film gdzie indziej niż na UnknownCheats.me, zrobię to znajdź cię i dusić linią telefoniczną, styl Jay'a i Silent Boba!     Również:       MUSISZ URUCHOMIĆ GRĘ W TRYBIE WINDOWED!   ... Do cholery!     -------------------------------------------------- --------------------------------------------------   ~~ NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ~~   EDYTOWANO MY Meesz SINCE POZOSTALIŁ DO POBRANIA DO STRONY TRZECIEJ STRONY. Mój błąd! : O
Reply
To dość smutne, jak głupi są niektórzy ludzie ...
Reply
Linki zewnętrzne są niedozwolone! Prześlij swój plik do UnknownCheats Downloads. Dlaczego ludzie kręcą filmy o tym, jak wstrzykiwać, gdy są INSTRUKCJE FUCKING.
Reply
Załaduję to tutaj teraz. I dlaczego? Musisz spojrzeć na niektóre wątki "Release". Od kiedy dołączyłem, nie tak dawno temu, używałem haczyków IChooseYou i tim0n. Wszystkie te wątki wielokrotnie padały na te same pytania. Dlatego nakręciłem ten film wideo, aby zobaczyć, czy naprawdę zagłębiłem się w "mniej utalentowanych" ludziach. Jeśli sprawię, że 10/10 000 poczuje się głupio po obejrzeniu tego filmu, zrobiłem coś dobrze
Reply
Proponuję stworzyć sobie kanał na YouTubie, przesłać do niego film i umieścić go w swoim poście, ponieważ nie zezwalamy na linkowanie do hostingu zewnętrznego (jak wspomniany powyżej Meesz), a my nie będziemy hostować 75-megapikselowego wideo, które jest przeznaczone dla idiotów którzy nie mogą wykonywać prostych instrukcji w tekście. Twoje konto na forum nie może nawet przesłać pliku o wielkości 75 MB, więc nie trać czasu na próbę. Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 ... Ludzie, którzy zadają te pytania, są leniwymi, nieświadomymi ludźmi, a przestrzeganie prostych instrukcji z pewnością nie wymaga talentu.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 Załaduję to tutaj teraz. I dlaczego? Musisz spojrzeć na niektóre wątki "Release". Od kiedy dołączyłem, nie tak dawno temu, używałem haczyków IChooseYou i tim0n. Wszystkie te wątki wielokrotnie padały na te same pytania. Dlatego nakręciłem ten film wideo, aby zobaczyć, czy naprawdę zagłębiłem się w "mniej utalentowanych" ludziach. Jeśli sprawię, że 10/10 000 poczuje się głupio po obejrzeniu tego filmu, zrobiłem coś dobrze Nikomu nie pomożecie, ponieważ nikt nie obejrzy Waszego filmu. Oto mój samouczek na temat użycia hacka: przeczytaj instrukcje To najlepszy tutorial w historii i zajęło mi to tylko sekundę!
Reply
Kurza twarz. Cóż, chociaż udało mi się dostać f * ck przez nie przesłanie go tutaj, po prostu wezmę te kilka odpowiedzi tutaj tak dobrze, jak tylko mogę (: Tak czy inaczej, ile razy chcesz zginać i przekręcać ten wątek, oświadczyłem, o co mi chodzi. .. Hell ... Nawet BEZ wideo! ^^, EDYTOWAĆ: Drogi Meeszu Piszesz tutoriale jak prawdziwy mistrz. Jestem wzruszony! Czy wiesz, że piszesz 3 słowa w ciągu 1 sekundy? To jest 21 znaków w 1 sekundzie (również liczenie spacji, ponieważ wymagają one ruchu palców) Może powinieneś wtedy napisać oficjalne tutoriale! ; p W każdym razie, dzięki za uczynienie tego wątku czytelnym. Jakoś powinienem czuć się teraz "kosza", ale tak naprawdę nie: b
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 Kurza twarz. Cóż, chociaż udało mi się dostać f * ck przez nie przesłanie go tutaj, po prostu wezmę te kilka odpowiedzi tutaj tak dobrze, jak tylko mogę (: Tak czy inaczej, ile razy chcesz zginać i przekręcać ten wątek, oświadczyłem, o co mi chodzi. .. Hell ... Nawet BEZ wideo! ^^, Nie ma sensu robić. Oto instrukcje użycia hackera. 1) Uruchom w grze Rei.exe lub na ekranie wyboru postaci. 2) Jeśli zobaczysz menu po lewej stronie, powinno działać! Nieświadomi ludzie zawsze będą ignorantami. Witamy w Internecie, musisz być nowy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Roverturbo Witamy w Internecie, musisz być nowy. Wydaje mi się, że wygrałeś dzisiaj internet.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie randazz0 Wydaje mi się, że wygrałeś dzisiaj internet. Zawsze wygrywam w Internecie w dniach, które kończą się na Y. Dałam tobie także opinię o twoich dobrych intencjach, ponieważ starałeś się być pomocny niezależnie od tego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)