Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CE Table Dauntless
Po prostu udostępnij stół CE dla Dauntless. Używam tego stołu i tonika nadburcia, buff z tonika bulwarckowego nie zmniejsza się. i potrzebujesz informacji zwrotnej na temat tej tabeli, czy nie.   pobierz: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=23855   przepraszam, mój angielski jest naprawdę zły.
Reply
jeśli wskaźnik dzielący przesunięcia sprawi, że informacja zwrotna będzie szybsza, zamiast czekać na analizę CT, i tak będzie oczekiwać na testy
Reply
Zacytować: Originally Posted by mordors770 jeśli wskaźnik dzielący przesunięcia sprawi, że informacja zwrotna będzie szybsza, zamiast czekać na analizę CT, i tak będzie oczekiwać na testy to
Reply
zatwierdzony
Reply
nie działa dla mnie
Reply
Testowałem to. Nie działa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by TheShadowhand Testowałem to. Nie działa. spróbuj mój kod ... skopiuj i wklej do notatnika i zapisz z rozszerzeniem .CT
Reply
Istnieje już błąd w grze, więc eliksir czołgów nie zejdzie, po prostu weź jeden i klucz do spamu zaraz po nim zawsze powie trzy kolejne zastosowania i nie zniknie. = D
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie ekosaputro96 spróbuj mój kod ... skopiuj i wklej do notatnika i zapisz z rozszerzeniem .CT Kod wytrzymałości nie działa. Tylko głowa.
Reply
Zacytować: Originally Posted by TheShadowhand Kod wytrzymałości nie działa. Tylko głowa. Działa dla mnie, wytrzymałość
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)