Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję 1.7 przesunięcia
Cześć wszystkim, dobrze, że zacząłem robić hacki do gier i właśnie skończyłem mój podstawowy COD4 Hack   Ale czy ma jakieś 1 pudełka ESP? Czy przesunięcia Wallhacka?     http://www.unknowncheats.me/forum/sh...ad.php?t=54850   Spojrzałem tam, ale są one offsetami 1,6   jeśli ktokolwiek ma 1,7 przesunięcia, byłby znacznie pochłonięty
Reply
Jestem pewien, że ktoś będzie na tyle miły, aby się z tobą dzielić, jeśli nie będziesz musiał wyglądać mocniej. lub może zacznij się uczyć, jak je znaleźć.
Reply
Dzięki Steve Lol, wiem jak używać Opsearchera Ale nie mogę znaleźć sigfile COD4
Reply
Wallhack: iw3mp.exe + 0x45480
Reply
Zacytować: Originally Posted by illpillow Wallhack: iw3mp.exe + 0x45480 Czy Iw3mp.exe będzie bazą gier? Tak jak na Ollydbg Ctrl + G 400000 + 045480 ?
Reply
Lil końcówka: Przejdź do tych korekcji 1.6 w pamięci, przewiń w dół kilka linii i poszukaj JNZ lub JE, to są nowe przesunięcia. Zwykle różnica między łatkami wynosi nie więcej niż 0x100.
Reply
OK próbowałem tego bez odrzutu i plakietek i żaden z nich nie działał
Reply
Tutaj nie ma odrzutu: Kod: void NoRecoil (void) {static int nRecoilDone = 0; if (bNoRecoil &&! nRecoilDone) {WriteProcessMemory (GetCurrentProcess (), (void *) (0x457CCF), "\ xEB \ x12", 0x2, NULL); nRecoilDone = 1; } else if (! bNoRecoil && nRecoilDone) {WriteProcessMemory (GetCurrentProcess (), (void *) (0x457CCF), "\ x74 \ x12", 0x2, NULL); nRecoilDone = 0; }} Wklej to do swojego kompilatora
Reply
kool dzięki, ale nadal potrzebuję wallhack i celownik
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie deathbywar kool dzięki, ale nadal potrzebuję wallhack i celownik Cóż, wygląda na to, że teraz byłby dobry czas, aby nauczyć się znaleźć gówno na własną rękę?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)