Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe sugestie dotyczące komputera?
Cześć wszystkim,   Mój przyjaciel musi kupić nowy komputer. Może wydać nawet 500 USD. Jakieś sugestie, czy powinienem go zdobyć?   Potrzebuje obudowy komputera (w tym zasilacza), procesora, płyty głównej, pamięci, dysku twardego i karty graficznej. Jeśli to możliwe, dobra karta dźwiękowa.   Edytować: Najlepiej, żeby te przedmioty były na newegg.com Zawsze kupuję od niego części komputerowe.   Dzięki
Reply
Cóż 500 $ za dużo do wydania na kompie, więc musisz wiedzieć, że nie będzie to kompilacja z najwyższej półki ... a także bardzo się różni, ponieważ najpierw chciałbym wiedzieć, jak duży musi być dysk twardy.
Reply
Tak ... to brzmi właściwie Mace ..... zbudowaliśmy komputer dla naszego Music Studio i prawdopodobnie lepiej niż większość komputerów, które widzisz teraz na półkach Best Buy lub Circuit City. Wydaliśmy około 642 USD. Wszystkie części zostały zamówione na ebay.com
Reply
Mace ... zapomniałem o cenach w USA, ponieważ mieszkam w kraju wysokich podatków i przerobionych części komputerowych: P Ale to naprawdę niezły kompil
Reply
Zacytować: Napisał Sonicator Mace ... zapomniałem o cenach w USA, ponieważ mieszkam w kraju wysokich podatków i przerobionych części komputerowych: P Ale to naprawdę niezły kompil lol .. przepraszam za przyjęcie, że jesteś Amerykaninem, teraz rozumiem: P Tak czy owak, masz rację, nie jest to komputer klasy wyższej, ale wyniesie 5000+ 3dmark 03 punktów
Reply
Zawsze znalazłem dobre oferty na http://www.pricewatch.com Wielu dostawców łączy się za pośrednictwem tej witryny.
Reply
dlaczego te Windows XP są tak tanie w Pricewatch.com ??? tak czy inaczej, myślę, że pozyskanie mu 2600+ "Bartona" lub 2500 + "Bartona" i 512 MB pamięci RAM DDR, płyty głównej MSI lub ASUS, nadal decyduję się na wybór radia ATI lub GeForce FX 5800 128 ddr, oraz Dysk twardy o pojemności 120 GB, obudowa komputera zawiera zasilacz. Więc którą kartę wideo powinienem kupić. ATI czy Geforce? thx za odpowiedź mace.
Reply
zależy to od tego, że niektórzy ludzie powiedzą ati, a niektórzy powiedzą nvidię, ja osobiście uważam, że ati jest lepszy, szybszy i wygląda lepiej, ale jest druga strona, także jeśli jesteś zapalonym graczem, możesz chcieć mieć gigabajt i być może 64-bitowy procesor ale będzie cię to kosztować o kolejne 220 dolców
Reply
Zacytować: Wysłano przez Antisniper dlaczego te Windows XP są tak tanie w Pricewatch.com ??? tak czy inaczej, myślę, że pozyskanie mu 2600+ "Bartona" lub 2500 + "Bartona" i 512 MB pamięci RAM DDR, płyty głównej MSI lub ASUS, nadal decyduję się na wybór radia ATI lub GeForce FX 5800 128 ddr, oraz Dysk twardy o pojemności 120 GB, obudowa komputera zawiera zasilacz. Więc którą kartę wideo powinienem kupić. ATI czy Geforce? thx za odpowiedź mace. Chory koleś, czy całkowicie ignorowałeś mój post? Abit NF7 ma świetne możliwości przetaktowywania, które z łatwością pozwolą ci zamienić 2500+ na 3000+. NIE znajdziesz lepszej płyty dla mniej niż 80 dolców (a abit ma 67!). Nie przejmuj się fx5800, to jest do bani, po prostu pobierz radeon 9600xt, jeśli zamierzasz taniej. 2600+ nie jest warte więcej niż 2500+.
Reply
Oczywiście nie zignorowałem ur. Osobiście nie lubię przetaktowywania. Czy wolałbyś wtedy? Jeszcze nic nie kupiłem, po prostu powiedziałem, że mam w głowie. lol weź łatwo buławę.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)