Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie rozumiem tego
Wiem, że każdy1 nienawidzi pasterzy kopiowania, ale srsly Na moim drugim komputerze mogłem dodać anythign bez żadnych błędów. ale teraz na moim nowym dostaję to gówno "LINK: fatalny błąd LNK1104: nie można otworzyć pliku 'd3dx9.lib' '' Szukałem w Google, ale nie mogę znaleźć niczego. jakieś rozwiązania?
Reply
Zastąp X.lib pełną ścieżką lub skonfiguruj katalogi. http://www.unknowncheats.me/forum/pr...d-directx.html
Reply
Czy jest to dobry pomysł, jeśli faktycznie usunę c ++ i zainstaluję go ponownie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by yoda 23456 Czy to jest dobry pomysł, jeśli faktycznie usunę c ++ i zainstaluję go ponownie? Musisz być trollingiem ....
Reply
Być może zapomniałeś zainstalować D3D SDK ..
Reply
Nie, ale mam ten problem przez ponad rok i zainstalowałem go w kółko, ale ._.
Reply
Kod: #include #include #pragma comment (lib, "d3dx9") To wszystko, czego potrzebujesz, dopóki sdk są zainstalowane i połączone.
Reply
dziękuję, teraz instaluję, zobaczmy, jak to działa: P
Reply
man ... musisz tylko zainstalować DirectX SDK (wolę feb 2010) Pobierz DirectX SDK - (luty 2010) z oficjalnego Centrum pobierania Microsoft wtedy będziesz musiał skonfigurować VC ++, a DirectX ... hanoi poda już link
Reply
Z drugiej strony, czy nie jest to smutne, że nie możesz znaleźć rozwiązania, jeśli rzucisz je w Google? Jest to bardzo powszechny "błąd" dotyczący osób, które chcą skompilować źródło hakerskie w grze.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)