Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Oto mój BDO Bypass, aby móc dołączyć zmodyfikowane wersje CE, CrySearch lub cokolwiek innego.     1) Wyodrębnij .rar 2) Uruchom plik BDO_Bypass_Tool.exe 3) Zaloguj się i naciśnij przycisk odtwarzania 4) Dołącz / Hook enjoy!     (Ta metoda pozwala XC na częściową ochronę pliku wykonywalnego gry). Baw się dobrze.     - Próbujesz skompresować plik powyżej 30 MB -       https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=21836
Reply
Wybacz mój noobiness, ale co dokładnie to zrobi?
Reply
Zacytować: Originally Posted by ijay55 Wybacz mój noobiness, ale co dokładnie to zrobi? Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać tytuł lub pierwszy post, wyraźnie mówi, że jest to obwodnica, aby umożliwić ci dołączenie edytora pamięci lub podobnego do czarnej pustyni online.
Reply
Zacytować: Originally Posted by ijay55 Wybacz mój noobiness, ale co dokładnie to zrobi? Jak powiedział @ ummbop (dziękuję), unika XC, aby częściowo zabezpieczyć plik wykonywalny gry, co oznacza, że możesz użyć dowolnego edytora pamięci, mimo że CE nie będzie działać, dopóki nie użyjesz zmodyfikowanej wersji.
Reply
Dziękuję za podzielenie się. Im umiera, aby ten plik został zatwierdzony
Reply
Czy ktoś próbował tego? Czy to działa? Z jakiego edytora pamięci korzystałeś? Jakie wartości mogłeś zmienić? Lol przepraszam, że jestem ciekawa, jak się uczyć, bo nie wiem, co zrobić z tym narzędziem.
Reply
ive wypróbowany to z crysearch i wciąż dostałem błąd wykryty program, 1. dołączone obejście XC do Bdo Launchera 2. XC bypass zrzuca obciążenia gry, a następnie otrzymuje błąd wykryty przez program 3. XC Bypass nie pokazuje BlackDesert64 do dołączenia tylko do programu uruchamiającego, chyba że zrobię coś nie tak
Reply
Zacytować: Originally Posted by onePercent ive wypróbowany to z crysearch i wciąż dostałem błąd wykryty program, 1. dołączone obejście XC do Bdo Launchera 2. XC bypass zrzuca obciążenia gry, a następnie otrzymuje błąd wykryty przez program 3. XC Bypass nie pokazuje BlackDesert64 do dołączenia tylko do programu uruchamiającego, chyba że zrobię coś nie tak Ile czasu po zastosowaniu obejścia? Zacytować: Napisał Vis1tor Czy ktoś próbował tego? Czy to działa? Z jakiego edytora pamięci korzystałeś? Jakie wartości mogłeś zmienić? Lol przepraszam, że jestem ciekawa, jak się uczyć, bo nie wiem, co zrobić z tym narzędziem. Działa, używając mojego własnego edytora pamięci. Możesz zmienić: Prędkość Alchemii / Szybkość Gotowania / Prędkość Ataku / Szybkość Rzucania / Prędkość Ruchu / Konia / Przyspieszenia itd. Itd.
Reply
Zacytować: Originally Posted by lolox974 Ile czasu po zastosowaniu obejścia? Działa, używając mojego własnego edytora pamięci. Możesz zmienić: Prędkość Alchemii / Szybkość Gotowania / Prędkość Ataku / Szybkość Rzucania / Prędkość Ruchu / Konia / Przyspieszenia itd. Itd. Mam edytor pamięci, który modyfikuje dowolną ochronę, ale nie wiem, jak ją zmodyfikować: prędkość Alchemii / prędkość gotowania / prędkość ataku / szybkość rzucania / prędkość ruchu / prędkość konia / mocowania itd. Itd.
Reply
myślę, że to nie działa dla wersji Steam hm?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)