Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Extreme Injector zwrócił błąd NULL
wiele osób ma ten problem podczas używania Extreme Injector!     http://s9.picofile.com/file/83014232...19_capture.png     Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące czynności:     1- do pobrania najnowsza wersja Extreme Injector (Extreme Injector 3.7)     2 - pobierz i zainstaluj Redistributable x64 Microsoft Visual C ++ 2015 (jeśli podczas instalacji wystąpił błąd, musisz odinstalować najnowsze wersje redystrybucyjne Microsoft Visual C ++)     3- pobierz i zainstaluj DirectX 11     4- zaktualizuj okna z ustawień do najnowszej wersji       jeśli wykonasz wszystkie kroki, myślę, że twój problem zostanie rozwiązany!   Jeśli jednak Twój problem nie został rozwiązany, zadaj pytanie tutaj
Reply
Najpierw przeniosłem twoją nić do właściwej lokalizacji. Ponieważ wiele osób boryka się z tym problemem w bf1, nie krępuj się zamieszczać linki w dowolnych wątkach. Ponadto ten błąd nie jest czymś unikalnym dla Extreme Injector, może się to zdarzyć w każdym iniektorze. Problem nie występuje w iniektorach przez większość czasu, ale biblioteka dll jest wstrzykiwana. Miliony różnych sposobów, w jakie może się to wydarzyć, trafisz na nie, jeśli jesteś taki jak ja i niezbyt dobry w C ++ ...
Reply
Ok, przykro mi z powodu złej lokalizacji
Reply
Zainstalowałem mój Microsoft Visual C ++, a także mój dx11 i nadal otrzymuję ten błąd. [Używam Win7]
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie apal2 Zainstalowałem mój Microsoft Visual C ++, a także mój dx11 i nadal otrzymuję ten błąd. [Używam Win7] NAPRAWIONY
Reply
Zainstalowałem Redistributable x64 Microsoft Visual C ++ 2015 i pobrałem Extreme Injector 3.7. kup wciąż mam System.Exception: zastosowana metoda iniekcji zwróciła błąd NULL (injection failed). jak to naprawić?
Reply
Rok 2012 i 2013 również były potrzebne
Reply
mówi mi system.i0.filenotfoundexception: nie można znaleźć pliku kernel32.dll w podanym procesie jak naprawić dat?
Reply
śledzę twój wątek, ale nie dla mnie? czemu ? jaki masz inny sposób, aby to naprawić?
Reply
Mam również ten problem, mam ten błąd system.i0.filenotfoundexception: nie można znaleźć kernel32.dll w określonym procesie proszę mi pomóc. mam już zainstalowany DirectX-11 i to c ++
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)