Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adres poprawki bez wirtualnej ochrony?
Cześć, chciałem wiedzieć, czy jest możliwe załatanie adresu bez wirtualnej ochrony ...   jak przykład:   564565465h (jest mój adres)   wtedy ja w tym adresie zapisuję tę funkcję 564565465 [90 90 90 90 90 90]     ale kiedy ktoś debuguje moją aplikację (i porównując kod z oryginałem zobaczą modyfikację) ... mogą zobaczyć na tym adresie 564565465 modyfikację 90 90 90 90 90   ale chcę zrobić, gdy próbują scamming, nie widzę żadnych modyfikacji na wszystkie adresy, co robię !!       czy można go zablokować?
Reply
Te brzydkie skurwysyny wyłudzające ci pieniądze.
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez Crucial Te brzydkie skurwysyny wyłudzające ci pieniądze. tak, chcę je zablokować
Reply
Zadzwoń do swojej firmy oszustów. Nie, ale poważnie, w jaką grę pracujesz lub jakiego anty-cheat próbujesz ominąć?
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez Crucial Zadzwoń do swojej firmy oszustów. Nie, ale poważnie, w jaką grę pracujesz lub jakiego anty-cheat próbujesz ominąć? Vac2 !! teraz pracuję, aby nie dopuścić do tego, że nie dostanę kodu;
Reply
Jeśli podzielisz się hackerem i nie chcesz, aby usunął swoje adresy, oznacza to (prawie), że zrobisz payhax, ponieważ nie obchodzi cię, jeśli wydasz go publicznie ...
Reply
głupi !!! chcę go zwolnić dla publiczności, ale nie chcę, żeby faceci przepychali moją metodę obejścia, straciłem jak 33 dni, żeby studiować dobrze vac2 (na sztuczkę z funkcji obejścia ekranu i łatania) -, - i myślisz, że chcę stracić ominąć Lmao
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie I-WantLearn głupi !!! chcę go zwolnić dla publiczności, ale nie chcę, żeby faceci przepychali moją metodę obejścia, straciłem jak 33 dni, żeby studiować dobrze vac2 (na sztuczkę z funkcji obejścia ekranu i łatania) -, - i myślisz, że chcę stracić ominąć Lmao Będziesz przekrętywał nasze metody nie leechable patcha
Reply
1) Mkay, przepraszam. Możesz spróbować użyć niektórych ochraniaczy (Themida, VMProtect, Enigma, ...). W każdym razie każdy dobry cracker / rewerser może następnie wykrzyczeć / znaleźć adresy, a także analizatory VAC hax. Ale ... Powodzenia edytuj po havin przeczytać post Hanoi:
Reply
vac2 ma zrzut ekranu? Nigdy nie słyszałem
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)