Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheat Engine Bug?
Cześć ludzie,   Dostaję tu kilka dziwnych rzeczy z cheatem. Możesz zobaczyć w przeglądarce pamięci i zaznaczyłem (czerwone) kilka bajtów w procesie Guild Wars 2. Są częścią skanowania wzoru. Oznaczyłem je i skopiowałem do mechanizmu oszustwa, a następnie przeszukałem go za pomocą tablicy i nie znalazłem nic. Czemu?   Załączone dwa obrazy.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 714 x 534.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 732 x 626.   BTW: Mój skaner działa dobrze z tymi bajtami ... Po prostu oszukuj silnik to dziwka.   Ty
Reply
Cheat Engine zrobił to, co kazałeś mu zrobić. Ustaw "zapisywalny" jako opcjonalny (np. "Plik wykonywalny") i spróbuj "kopiuj przy zapisie", nie wiem, czy potrzebujesz drugiego. Wykonywalne sekcje zwykle nie są zapisywalne.
Reply
Próbowałem jeszcze http://www.unknowncheats.me/forum/ge...y-scanner.html?
Reply
Zacytować: Napisał Mi4uric3 Cheat Engine zrobił to, co kazałeś mu zrobić. Ustaw "zapisywalny" jako opcjonalny (np. "Plik wykonywalny") i spróbuj "kopiuj przy zapisie", nie wiem, czy potrzebujesz drugiego. Wykonywalne sekcje zwykle nie są zapisywalne. I nauczyłem się czegoś nowego, dziękuję bardzo, działało po zmianie Writable na opcjonalne. Dzięki chłopaki.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)