Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesunięcie stanu zdrowia
Czy ktoś może udostępnić kompensację zdrowotną? Szukałem tego w Olly i nie miałem szczęścia! To jest dla graczy.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie 2f1993 Czy ktoś może udostępnić kompensację zdrowotną? Szukałem tego w Olly i nie miałem szczęścia! To jest dla graczy. Nie gram w tę grę, ale rzuciła okiem na to http://www.unknowncheats.me/forum/sh ...ad.php?t=55883
Reply
niestety myślę, że nie ma statycznego zdrowia dla cod4, ponieważ zdrowie odzyskuje się, gdy zostaniesz trafiony. Zrobiłem raz healthbars ale uważam, że oni nie pracowali naprawdę jak oni powinni. Mogłem zrobić to źle
Reply
No cóż, jeśli zechcesz się z nimi podzielić, nadal będę wdzięczny. Do tego nie ma żadnej statycznej wartości zdrowia.
Reply
OK, wracam do domu Tomorow, wysiadam ze źródła cod4 i wklejam tutaj, jak je zrobiłem, ale jak powiedziałem, nie działają poprawnie, ale możesz sprawić, żeby działały ^ ^ już kredyty: Tetsuo Umezawa do rysowania batonów zdrowotnych
Reply
W cod4 nie ma prawdziwej wartości zdrowotnej. Działa z tymi atakami bólu. Możesz spróbować je znaleźć, chociaż nie ma rzeczywistego zastosowania: \
Reply
Dzięki Fish! Nie mogę się doczekać, aby użyć tego dla mojego paska zdrowia. Znalazłem także offset zdrowotny, o którym myślę, że napisałem powyżej. Ale mimo wszystko człowiek! Zwolniłem naukę cofania przesunięć z Olly.
Reply
Cóż, to tylko lokalnie, czy to właśnie masz na myśli?
Reply
im przykro, usunąłem healthbars, jak zmieniłem wszystkie esp do silnika renderowania i i tak zostawiłem projekt cod4 na teraz
Reply
Nvm, gdy kiedykolwiek umieszczam offset zdrowia dla innego gracza, to po prostu zwraca 0. Próbowałem na wiele sposobów, ale bez powodzenia: /.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)