Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób administratorzy serwerów łączą konta zablokowane EAC
Ok, więc grałem na serwerach Rustralasia i Rustafied i zostanę zbanowany za uchylanie się od banów, nic nowego to po prostu nie mogę wymyślić, jak obejść to lub jak oni łączą moje konta.   Oto moja historia / próby jej pomijania:   1. Tak więc moje pierwsze konto z rdzą kupiłem grę wkrótce po wydaniu i grałem około 1700 godzin, a potem oszukiwałem i gra została zbanowana.   2. Po tym jak założyłem kolejne konto i kupiłem rdzę ponownie i przyłączyłem się do Rustralasii, aby grać z przyjaciółmi, a za kilka dni zostałem zbanowany za posiadanie połączonego eac (Ban Evasion), a nie gra zakazana tylko z powodu zakazu rustralazji i rdzewienia.   3. Potem zmieniłem mój adres IP i kupiłem inne konto i grałem na rustralazji i zardzewiałych serwerach i nie otrzymałem zakazu oszustw bankowych. Dostałem też nowe Mobo i procesor wkrótce po zrobieniu tego konta, ale wciąż regularnie logowałem się do mojego oryginalnego konta z zabronionymi kontami, aby móc grać w inne gry. Grałem na tym koncie około 1500 godzin bez żadnych zakazów na serwerze.   4.Później zacząłem oszukiwać na kontach alt. Po otrzymaniu zakazu gry na kontach alt dostałem zakaz rustralasii za unikanie banów na moim głównym koncie i wkrótce po tym, jak moja główna gra została zbanowana, a ja zostałem HWID zakazem rdzy.   5. Po tym dostałem nowe Mobo, procesor, kartę graficzną i nowy ssd, więc w zasadzie nowy komputer. Skonfigurowałem również wszystkie moje dyski i ponownie zainstalowałem nową kopię systemu Windows, zmieniłem adres IP i podrobiłem mój adres mac za pomocą TMAC. Po tym nie miałem już HWID zakazanego od rdzy i mogłem zagrać ponownie.   6. Po tym wszystkim, że kupiłem nowe konto, aby grać w rdzę, a także zalogować się do mojej oryginalnej gry zablokowane konto, aby grać w gry na nim jeszcze. przy przełączaniu się między kontami zawsze zmieniałem adres IP. Po odgrywaniu rustralazji zostałem zbanowany za uchylanie się od płacenia podatków za następną kasę za powiązanie mojego pierwotnego konta.   7. Pomyślałem więc, że muszą łączyć je za pomocą pamięci podręcznej lub czegoś takiego, więc całkowicie odinstalowałem parę, wyczyściłem pliki z regedit, zmieniłem adres IP, zmieniłem adres mac, zmieniłem wszystkie identyfikatory woluminu, usunięto pliki steam z folderu Prefetch i zainstalowałem crypt vera i utworzyłem zaszyfrowaną partycję na moim ssd, aby zainstalować parę i rdzę na.   8. po tym zakupiłem nowe konto z rdzą i nie logowałem się na żadne inne konta, które były zakazane. Udało mi się przez cały tydzień grać na rustralazji, grając przez większość nocy, aż do wytrzepania, a potem w następny dzień wyrzucono mnie za zakaz uchylania się od rustralazji i rdzewienia   Po tym wszystkim jestem naprawdę zdezorientowany, jak mnie zakazują.   Czy ktoś inny miał szczęście omijając swój system banowania lub wiedział, co mogą śledzić, aby połączyć konta?
Reply
Zacytować: Originally Posted by raindeer343 zmienił mój adres IP, zmienił adres mac, zmienił wszystkie moje identyfikatory woluminu, usunął pliki steam z folderu Prefetch i zainstalował crypt vera i utworzył zaszyfrowaną partycję na moim ssd, aby zainstalować parę i rdzę na. EAC otrzymuje OID_802_3_PERMANENT_ADDRESS, którego nie możesz podszyć z r3. Zmieniacze adresów MAC, takie jak TMAC, zmieniają tylko OID_802_3_CURRENT_ADDRESS. Zaszyfrowane partycje i identyfikatory woluminu również nie robią nic, ponieważ otrzymują fizyczny serial HD.
Reply
Zacytować: Napisał dracorx EAC otrzymuje OID_802_3_PERMANENT_ADDRESS, którego nie możesz podszyć z r3. Zmieniacze adresów MAC, takie jak TMAC, zmieniają tylko OID_802_3_CURRENT_ADDRESS. Zaszyfrowane partycje i identyfikatory woluminu również nie robią nic, ponieważ otrzymują fizyczny serial HD. więc do czego mają dostęp właściciele serwerów dużych serwerów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by raindeer343 więc do czego mają dostęp właściciele serwerów dużych serwerów? Tak i więcej, jeśli powtórzysz krok 5 z nowym adresem IP i nie logujesz się na stare konta, powinieneś być w porządku. EAC nie automatyzuje tego "zapobiegania uchylaniu się", ponieważ będzie mnóstwo fałszywych alarmów, więc pozostawiają to administratorom serwera do egzekwowania.
Reply
Zacytować: Napisał dracorx Tak i więcej, jeśli powtórzysz krok 5 z nowym adresem IP i nie logujesz się na stare konta, powinieneś być w porządku. EAC nie automatyzuje tego "zapobiegania uchylaniu się od płacenia podatków", ponieważ byłoby mnóstwo fałszywych alarmów. ah tak myślałem, że byłby tam, gdzie popełniłem błąd. Dzięki za pomoc!
Reply
Co mogę zrobić, jeśli moje główne konto zostanie zbanowane w postaci rdzy? xD loguję się do niego każdego dnia
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)