Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomóż mi, proszę, skrypt logitech
Używam G502, chcę nacisnąć dwa przyciski dwa poziomy   przyciski jeden i osiem Proszę mi pomóc               Kod:   EnablePrimaryMouseButtonEvents (true) funkcja OnEvent (event, arg, family) if (event == "PROFILE_ACTIVATED") następnie EnablePrimaryMouseButtonEvents (true) click = 0 end if (event == "MOUSE_BUTTON_PRESSED" i arg == 9) następnie odrzut = brak odrzutu end if (event == "MOUSE_BUTTON_PRESSED" i arg == 1 i odrzutu), a następnie kliknij = 1 Zakończ (), jeśli (zdarzenie == "M_RELEASED" i arg ==3), a następnie kliknij przycisk (), jeśli (zdarzenie == " MOUSE_BUTTON_RELEASED "i arg == 1), a następnie Stopclick () funkcja końca Kliknij () PressAndReleaseMouseButton (1) Sleep (16) MoveMouseRelative (0, 4.6) jeśli klikniesz == 0 następnie Stopclick () elseif kliknij == 1 następnie SetMKeyState (3 ) Else Funkcja Stopclick () End StopClick () click = 0 koniec
Reply
ktoś mu pomógł, mam, który też ^^
Reply
Witajcie moi drodzy ! Używam tego skryptu. Czy ktoś może pomóc mu ustawić dokładniejsze strzelanie? EnablePrimaryMouseButtonEvents (true) funkcja OnEvent (zdarzenie, arg, rodzina) jeśli (event == "PROFILE_ACTIVATED"), to EnablePrimaryMouseButtonEvents (true) click = 0 koniec jeśli (zdarzenie == "MOUSE_BUTTON_PRESSED" i arg == 4), to odrzut = brak odrzutu koniec if (event == "MOUSE_BUTTON_PRESSED" i arg == 1 i odrzutu) następnie click = 1 Kliknij() koniec jeśli (zdarzenie == "M_RELEASED" i arg == 3) to Kliknij() koniec if (event == "MOUSE_BUTTON_RELEASED" i arg == 1) Stopclick () koniec koniec funkcja Kliknij () PressAndReleaseMouseButton (1) Sen (15) MoveMouseRelative (0, 2) Sen (15) MoveMouseRelative (0, 4.6) jeśli klikniesz == 0, wtedy Stopclick () elseif kliknij == 1, a następnie SetMKeyState (3) else Stopclick () koniec koniec funkcja Stopclick () click = 0 koniec
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)