Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze większe hax
Cześć. Mam pewną wiedzę na temat c ++, winapi, d3d (mało, ale mogę użyć niektórych nut), cofania, zmiany pamięci.   Wiem, jak tworzyć proste trenerzy. Chcę robić więcej, żeby nauczyć się czegoś.   Chcę stworzyć proste esp dla gry.   Którą grę dobrze będzie zacząć. Nie chcę się już martwić o kody Anit. Którą grę polecasz dla mnie.   Może darmowa gra.   Myślałem o TF2 (darmowy do grania, mogę używać serwerów bez VAC, jest SDK) Lub BP4F. Który z nich polecasz dla początkujących?
Reply
BFH, BFP4F i gry z silnikami kostkowymi - wszystko za darmo i open-source
Reply
Heroes lub P4F, możesz z łatwością ominąć punkbuster, za darmo i jest tu tyle informacji, możesz po prostu pobrać kilka źródeł i zacząć je modyfikować, jak chcesz, i dowiedzieć się, jak działa silnik.
Reply
Ok. Więc który wolisz? Heros czy p4f? I. Czy jest duży problem z PB?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hooch Ok. Więc który wolisz? Heros czy p4f? I. Czy jest duży problem z PB? Zależy od tego, który styl chcesz grać, a pb nie będzie żadnych problemów i będziesz uczyć się razem
Reply
Która gra ma lepsze wsparcie na tej stronie. Trudno mi powiedzieć, bo nie wiem, co muszę zrobić, aby włamać się do sieci.
Reply
są w 95% takie same, aby kodować, więc nie ma to znaczenia. Możesz łatwo sprawić, by źródła działały bez względu na to, co faktycznie zakodowano. i tak samo wsparcie jest takie samo: P
Reply
lub call of duty 4, bardzo dużo informacji na temat tej gry.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hooch Która gra ma lepsze wsparcie na tej stronie. Trudno mi powiedzieć, bo nie wiem, co muszę zrobić, aby włamać się do sieci. jedna wskazówka: spróbuj zrobić hack bez czytania kodów źródłowych lub samouczka, jeśli zrobisz hackf lub bfh bez pomocy lub czytając kompletne zajęcia, będziesz o wiele bardziej dobry
Reply
Zacytować: Napisał TIGERHax jedna wskazówka: spróbuj zrobić hack bez czytania kodów źródłowych lub samouczka, jeśli zrobisz hackf lub bfh bez pomocy lub czytając kompletne zajęcia, będziesz o wiele bardziej dobry łatwiej powiedzieć, a następnie zrobić. Jeśli powiesz mi, żeby zacząć, byłoby wspaniale.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)