Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O Rust Cracked Ban
Cześć, zostałem zbanowany w rdzewiejącym serwerze "Alkad" przez administratora ale po sformatowaniu mojego komputera mogę ponownie dołączyć do tego samego serwera, teraz mam zbanowany ponownie od administratora i próbuję ponownie dołączyć do serwera bez formatowania mojego komputera, ale nie mogę, Zastanawiałem się, czy to było cach w appdata, czy coś takiego, więc zainstalowałem głębokie zamrożenie przed zbanowaniem "po sformatowaniu mojego komputera po raz pierwszy", po bana, próbuję ponownie uruchomić PC i ponownie zainstalować parę i utworzyć nowe konto i użyć t-mac i zmienić mój adres IP, ale wciąż został zbanowany przez system po dołączeniu do serwera natychmiast, więc może coś się zmieni po sformatowaniu mojego komputera, może dysku twardego lub czegoś, co nie wiem dokładnie, wszelka pomoc, aby ominąć bana bez formatu. Dziękuję Ci.
Reply
Gamewer ip i mac ban i seryjny ban hdd jeśli zostałeś zbanowany z serwera bez anty cheatowania po prostu użyj vpn i ur safe Zmieniamy także gamę graczy ur guid przez niektórych opóźnionych ruski.
Reply
ale dlaczego podczas formatowania mojego komputera mogę ominąć bana, więc co zmienić, gdy format
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)