Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzyskiwanie danych
Witam mam zamiar zrobić assbt dla assualtcube, znam całą matematykę i funkcje, ale suck na odwrócenie. więc myślę, że aby uzyskać XYZ mojego gracza i innych graczy, będę musiał odwrócić strukturę danych mojego gracza i przeciwnika. więc jakie narzędzia będę potrzebował i co powinienem zrobić?
Reply
ReClass, Cheat Engine, Ollydbg, Ida Pro, powinny wystarczyć. Jeśli chcesz przeprowadzać testy za pomocą tych narzędzi, po prostu twórz małe aplikacje oparte na konsolach i ucz się:] Cichy Indianin
Reply
jest tu trochę informacji Inne gry FPS - Poradniki UC - Gry wieloosobowe Hacking i Cheat Tutorials Myślałem, że Assault Cube ma SDK? Nigdy nie sprawdzałem, ale na pewno czytałem gdzieś, Ktoś popraw mnie, jeśli się mylę, proszę
Reply
tak, ma sdk, ale ja mam zamiar wyjść poza sdk, ponieważ większość gier, które chcę zhakować, nie będzie mieć również pobrałem 40 odwróconych napisów tutaj Mam wszystkie te narzędzia oprócz IDA - czy naprawdę tego potrzebuję, bo mam olly
Reply
Zależy to od tego, co musisz zrobić, olly jest naprawdę dobry do debugowania na żywo podczas dołączania go do twojego procesu, podczas gdy ida analizuje plik, jeśli go wczytasz ... Jestem pewien, że olly powinien wystarczyć na początku, łatwiejszy w obsłudze
Reply
więc IDA byłby lepszy dla gier, do których możesz też dołączyć (z powodu anty cheatu lub czegoś podobnego)?
Reply
Tak, ale jest bardzo przydatny w każdej grze. Używam Olly do debugowania na żywo, ale wiele razy będę ładował do IDA tylko po to, aby zbadać przepływ programów i uzyskać lepszy wgląd w to. IDA jest przyjemna podczas cofania gry, ponieważ zapisuje ją w bazie danych. Możesz nadawać nazwy funkcjom, tworzyć struktury, wyświetlać schematy połączeń dla połączeń itp. Bardzo potężne narzędzie.
Reply
CE i reclass to wszystko, czego potrzebujesz, aby odwrócić na tyle, aby uzyskać aimboty, opki itp
Reply
powinieneś wyszukać X coord lub co pierwsze, aby uzyskać bazę klasy gracza?
Reply
Ogólnie to, co robię: gracze: imię, zdrowie itp bronie: liczba amunicji itp
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)