Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co lepsze...
Cześć ludzie     Jestem początkującym graczem do gier i zrobię teraz mój pierwszy "Radar Hack for Call of Duty lub Counter Strike" Więc moje pytanie jest teraz   1.Tak jest lepszy dla mnie Methode (zewnętrzny, D3D lub silnikowy hak)   2.Nie wiem, czy hak radarowy jest dla mnie możliwy, ponieważ jestem nowicjuszem, więc co mogę zrobić, czy możesz dać mi przykład? (tak jak możesz zrobić najpierw aimbota ... lub coś innego.)   3. Czy mogę też napisać kod zewnętrzny dla Call of duty? czy jest to lepsze dla Counter Strike?   4. Proszę mi pomócSmile   Greetz xsick.
Reply
START, wykonując prosty hack pamięci dla pojedynczego gracza Zewnętrzny przy użyciu WPM na przykład ^^
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -Tek START, wykonując prosty hack pamięci dla jednego gracza Zewnętrzne za pomocą WPM na przykład ^^ Okay Thanks za twoją pomocSmile teraz zrobię zewnętrzny hack dla jednego graczaSmile Greetz xsick (jak mogę dać + rep: P?)
Reply
Zacytować: Originally Posted by xsick Okay Thanks za twoją pomocSmile teraz zrobię zewnętrzny hack dla jednego graczaSmile Greetz xsick (jak mogę dać + rep: P?) Istnieje wiele przykładów na temat zewnętrznych kodów, powinieneś pobrać je i uczyć się od nich Greets, XC.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xCyniu Istnieje wiele przykładów na temat zewnętrznych kodów, powinieneś pobrać je i uczyć się od nich Greets, XC. w porządku
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)