Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Wstęp: Witaj społeczności UnknownCheats! Nie jestem wielkim oszukiwaniem, ponieważ wyładowuje się z gry. Ale wpadłem na mały problem, jak wiele innych. Gra została wypełniona oszustami. Aby utrzymać się przy życiu przez ponad 2 minuty, stworzyłem prostego hackera ESP, dzięki całej pomocy, jaką uzyskałem od społeczności UnknownCheats. Innym problemem, na który natknąłem się, był system Screenshot oszukujących. Łatwo było się obejść, znów z pomocą wszystkich. Ale nie chciałem popełnić błędu, jeśli zaktualizowano system Screenshot. Więc zakodowałem to jako nakładkę.       Aktualizacje:             Beta v0.2 Naprawiono niektóre przypadkowe awarie   Dodano skrót do wylogowania (awarie, wciąż działające na nim)   Dodano elementy ESP (nazwy są nadal błędne, a przedmioty nie są usuwane po podniesieniu, małe opóźnienie)   Dodano Zombie ESP   Dodano Zombie Aggro   Dodano wyskakujące strony (Sorry guys, ale stworzyłem ten hack dla tej społeczności)   Dodano pole ostrzegawcze przy ładowaniu   Będą przyjmować nazwiska do czarnej listy hacków od darczyńców z UC w tym miesiącu.     Aktualizacje Beta v0.3 dla nowej poprawki   Nowe klawisze skrótów   Nowe menu   naprawiono niektóre błędy, myślę ...     Beta v0.3a zoptymalizowane wywołania dll     Beta v0.3b WarZ Poprawka poprawki [02.19.2013]     Beta v0.3d Naprawiono niektóre wycieki pamięci   Automatyczne uruchamianie Dodano     Beta v0.3e Zmieniono kilka skrótów klawiszowych   Wyświetl niektóre skróty klawiszowe   Dodano przełącznik dla arrgo zombie   Testowanie nazw czarnych list (Nigdy więcej ludzi nie zabija mnie swoimi własnymi hackami)   Zmieniono domyślną odległość widoku na maksymalny zakres przedmiotów   Myślę, że zrobiłem więcej ... Naprawdę powinienem napisać te rzeczy ...     Beta v0.3g Naprawiono awarię nazw?     Beta v0.3h Naprawiono wyciek pamięci Hash     Beta v0.3i Dodano kolory do pozycji ESP     Beta v0.4 WarZ Update     Beta v0.4a Naprawiono Auto Walk     Aktualizacja WarZ Update Beta v0.4b     Beta v0.4v WarZ Update   Dodano menu Move   Zmieniono położenie zdrowia graczy i imiona     Beta v0.4d Dodano odtwarzacz 2D Box   [B] Beta v0.4e / B] Naprawiono 2D Box, wciąż trochę buggy   Dodano szkielet gracza, również buggy   Przeniesiono nazwę gracza / odległość / zdrowie przez trochę więcej   Zmieniono trochę kolorów     Beta v0.5 WarZ Update     Beta v0.5a HotKey dla Box i Bones   Dodano Aim Assist ®     Aktualizacja WarZ Update Beta v0.5b   Przeniesiono Ass Assist (T)     Beta v0.6 Recoded i oczyszczone, już nie haki, proste połączenia   Aim Assist ma przełącznik   Aktywuj Aim Assist to prawy przycisk myszy   Naprawiono błąd nazwy przedmiotu, brakowało niektórych rzeczy z listy   Dodano reprezentację graczy (bandyta, wyjęty spod prawa, bandyta ...)   Dodano graczy Pierwszą broń i Drugorzędną broń   Dodano przełączanie dla rep graczy i broni (NUMPAD /)     Beta v0.7 Nowe menu (użyj Num0, aby wyświetlić menu, Num., Aby użyć myszy)   Rep jest zepsuty, po prostu kliknij go w zakładce ESP   Wszystkie klawisze skrótów są takie same, wystarczy kliknąć na karcie Różne, aby je włączyć   Automatyczne uruchamianie nie działa z poziomu menu, musi nadal używać skrótów klawiszowych   Dodano wiele małych rzeczy     Naprawiono błąd Repa Beta v0.7a     Beta v0.7.1 Nowy system numerowania, również upuszczał litery od v0.7a do v0.7.1   Nowy radar   Dodano proste zabezpieczenia ... Nic tak naprawdę ... Więcej rzeczy z folii z folii cyny   Usunięto stronę internetową z obciążenia podczas uruchamiania   Dodano przycisk aktualizacji, który połączy Cię z witryną   Dzięki kosako17 za testowanie niektórych rzeczy pomogło znaleźć dobre błędy     Aktualizacja Beta v0.7.2 dla WarZ   Zaktualizowano czarną listę   Z zmieni kolor na zielony, jeśli nie masz włączonych Snaplin firmy Aggro   Dźwięk, gdy nowy gracz opuszcza lub wchodzi w zasięg     Aktualizacja Beta v0.7.3 dla WarZ (łatka wstępna)     Beta v0.7.4 Czarna lista (jeśli to nie działa, proszę o pm)   Przeniesiono ikonę z paska na Taca (kliknij dwukrotnie, aby wyjść)   Nowa opcja wyłączenia hackowania po wyjściu Taba z gry   Nowe opcje ESP, wybierz to, co chcesz zobaczyć (narzędzia, materiały eksploatacyjne, żywność itd.)   Nowy system komunikatów informujący Cię o hackach nie działa z bieżącą wersją WarZ   Pomóżcie asystować przy różnych częściach pracy .. a + pojawi się na wybranym przez was elemencie   Dodano więcej przedmiotów, takich jak wiosło kajakowe, pistolet do paznokci i wiele innych ...     Aktualizacja Beta v0.7.5 dla WarZ   Nowe automatyczne uruchamianie     Aktualizacja Beta v0.7.6 dla WarZ     Aktualizacja Beta v0.7.7 dla WarZ     Aktualizacja Beta v0.7.8 dla WarZ     Wersja beta 0.7.9 Naprawiono automatyczne uruchamianie błędu. Przeniesiono HotKey do F5. Musisz dotknąć SHIFT, aby wyjść poza grę, jeśli korzystałeś z Auto Run.   Pieniądze pokażą jego wartość.   Dodano worek ESP   Naprawiono błąd Tab out, rei będzie wypychane na górę po uderzeniu TAB   Upuszczenie nazwy War i przerwanie [Survival]   Dodano punkt kontrolny Bot   Dodano kilka transmisji na żywo do czarnej listy, więc mniej zaklęć na końcu     Beta v0.7.9.1 Naprawiono wiele błędów     Beta v0.8.0 Dodano konfigurację zapisywania / ładowania (F6 do zapisywania konfiguracji, F7 do ładowania konfiguracji)   Naprawiono błąd   Naprawiono krzyżyk   Broke Zombie Aggro Snaplines     Beta v0.8.1 Aktualizacja WarZ   Naprawiono snaplines Zombie Aggro     Beta v0.8.2 Naprawiono niektóre błędy   Przeniesiony ładunek konfiguruje klawisz skrótu przez 1 F6 to F7 i tak dalej ...     Beta v0.8.3 Dodano więcej przedmiotów (nóż motyla, łom, topór strażacki, patelnia, klub golfowy, pałka policyjna, klucz i pistolet na gwoździe)   Dodano ESP Armor   Dodano ESP w klatce piersiowej   Dodano kości zombie   Znacznik Pomocnika Pomocy wyświetli się tylko wtedy, gdy jest włączony
Reply
Myślę, że mam opóźnienie. Zobaczymy ...
Reply
Nie działa dla mnie, gdy uruchamiam .exe:
Reply
Juz naprawione?
Reply
- Wersja Windows: Win7 - Wersja Direct X: 11 - Wersja WarZ: 1.1.4 - Podjęte kroki: wykonaj Warz, dopóki nie otworzę ekranu przeżycia Otwieram Rei.exe i nic się nie dzieje. Otwórz tylko małe okienko w lewym górnym rogu, ale nie w celu zminimalizowania, zmaksymalizowania lub zamknięcia. Przetestowano już w trybie okienkowym i na pełnym ekranie
Reply
DZIĘKI DARKY'owi, nie mogłem go wykorzystać tak, jak było. Zraniłam oczy esp, skacząc jak to było.
Reply
nowy wątek, ta sama stara awesomeness.
Reply
rozwiązujesz problem lagów?
Reply
aktualizacja sprawiła, że znowu się rozbija D:
Reply
ciemne, działa z nową poprawką?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)