Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura / niebieski ekran śmierci
Alrighty, jsut sformatował mój komputer kilka dni temu, zainstalował wszystkie niezbędne sterowniki i takie (lub tak pomyślałem), zainstalowałem wszystkie potrzebne programy i wszystko było w porządku ...   Potem próbowałem grać w AA, która wszystko poszło dobrze, dopóki nie byłem na serwerze. Do tego momentu mogłem wpisać do konsoli (włożyłem IP przez konsolę). Ale kiedy byłem na serwerze, wszystkie moje klawisze funkcyjne przestały działać (nie mogłem otworzyć menu zespołu), więc pomyślałem, że to kolejny błąd AA.   Ale gdy zaczęła się runda, nie mogłem się ruszyć. To było tak, jakby moja klawiatura była całkowicie wyłączona. Powiedziałem "WTF ?!" i naciśnij klawisz Windows, aby zminimalizować moją grę ... Mój komputer hałasował nad głośnikami, a ja mam niebieski ekran.     Więc zrestartowałem, ponownie rozpocząłem grę, dostałem się do serwera, kliknąłem klawisz Windows, ten sam wynik.   Ponownie uruchomiono ponownie, rozpoczęto grę, ALT-TABBED, wszystko było w porządku, dopóki nie spróbowałem ponownie wejść do ALT-TAB, w którym to momencie dostałem kolejne BSoD.       Pomyślałem, że to ma coś wspólnego z moją klawiaturą lub jej sterownikami, więc poszedłem zaktualizować sterownik, to było wszystko co najnowsze, więc odinstalowałem go, zainstalowałem ponownie. I wciąż mam te same wyniki.   Uruchomiłem sprawdzanie błędów systemowych i to nic nie zmieniło.       Ktoś ma jakieś pomysły? Co się, do diabła, mogło dziać?
Reply
Hmm to brzmi dziwnie. Czy wypróbowałeś jakieś inne gry / aplikacje 3D? Spróbuj zdegradować sterowniki karty wideo. Wypróbuj także inną klawiaturę, jeśli masz taką, ale nie brzmi jak klawiatura może odrodzić ten typ błędu.
Reply
ArGh Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc z pomysłem, ponieważ jeśli nie, będę musiał ponownie sformatować i sprawdzić, czy jest to problem z czymś, co zostało zainstalowane, jak jeszcze ... GHEY!
Reply
tak, mam wielką wątpliwość, czy sam sprzęt klawiatury może spowodować pojawienie się niebieskiego ekranu śmierci. Powiedziałbym, że sterownik ma problem z aa i lub systemem operacyjnym
Reply
Cóż ... Zmieniłem formatowanie, aby pozbyć się całego OEM-a zainstalowanego na dysku HDD, i zrobiłem szybką instalację wszystkiego, więc jestem teraz na moim drugim komputerze, podczas gdy ponownie formatuję nowy. Poszedłem krok po kroku, zrobiłem to powoli i zrobiłem wszystko dla T. A teraz wydaje się, że nie mam żadnych problemów, nawet jeśli instaluję dokładnie te same rzeczy ... Uwaga do innych: Wygląda na to, że w jakiej kolejności wszystko jest zainstalowane, ponieważ wszystko, co naprawdę zrobiłem, to zmiana kolejności, w jakiej zainstalowano jakieś rzeczy. Problem rozwiązany przez ponowne sformatowanie ... Teraz, gdy zainstaluję wszystkie moje inne programy, sprawdzę, czy jest to jedna z przyczyn problemu. Jedną z rzeczy, które czytałem w innych miejscach, było to, że istnieją programy, które będą irytować ze sterownikami klawiatury / myszy, a nowe instalowane przez nich rzeczy niekoniecznie będą kompatybilne z twoim O / S ... Dunno tho .. Everythihng is dobrze po formacie.
Reply
OK, oficjalnie odkryłem powód, dla którego traciłem MOUSE i KEYBOARD, ale nie znalazłem rozwiązania. Wszystko działało dobrze, dopóki nie wydedukowałem etykiety z AA, a potem dostałem BSoD. Po ponownym uruchomieniu z BSoD, NIE MOGĘ W DUŻYM WYKORZYSTANIU MOJEJ KLAWIATURY I MYSZY w grze. Błąd w EVENT VEIWER wygląda następująco: Kod błędu 1000000a, parametr 1 9d066240, parametr 2 00000002, parametr 3 00000000, parametr 4 80510b6f.
Reply
Nie jestem profesjonalistą, ale jeśli masz pełną funkcjonalność klawiatury i myszy z regularnym użyciem, ale stracisz je, gdy uruchomisz grę, spróbuj zaktualizować grę i swój DirectX lub brakujące / uszkodzone pliki w samej grze. Spróbuj ręcznie zainstalować grę zamiast automatycznego uruchamiania, mam nadzieję, że to może pomóc ...... jak powiedziałem, że nie jestem profesjonalistą
Reply
Wydaje się, że łatwiej byłoby dostać nową klawiaturę, są one dość tanie. Czy twoja klawiatura / mysz działają w jakiejkolwiek innej grze, czy też jest ona specyficzna dla AA?
Reply
sprawdź opcje w grze. Sprawdź, czy wykrywa klawiaturę i mysz. Czy Twoja klawiatura i mysz działają w innych grach?
Reply
Miałem ten sam problem jakiś czas temu i pobrałem sterowniki omega do mojej karty graficznej i wszystko działało dobrze, nie wiem, czy to zadziała, ale możesz spróbować.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)