Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Zewnętrzny BoxESP v4.3 - dla kompilacji 1.1.195   Jak zawsze *** W komplecie *** PEŁNY KOD ŹRÓDŁA *** i projekt Visual C ++   Ten hack jest mieszany z różnych fragmentów kodu i niektórych osobistych dodatków.   OGROMNE KREDYTY DLA: - KN4CK3R, który uczynił to wszystko możliwym, publikując główny kod źródłowy - Big Dave za offset każdej nowej wersji COD6 - Tristan Ward (nie oszukuje) do nakładki Direct3D i Aero - SuprNovaAO dla nowych offsetów - S0beit for Radar - xZetera dla różnych fragmentów kodu - Sumol dla aktualizacji BoxESP - blambo do usuwania trupów i strzał w radar - cardoow dla identyfikowania wrogów zimnokrwistymi - xZetera dla aimbota - Ghett0 dla knifebot, triggerbot - jixz dla tubebota, licznik zabójstw - kolbybrooks dla lepszych lokalizacji memów - nazwa użytkownika używana do blokowania aimbota     Nowe funkcje w 4.3 - nowe przesunięcia dla kompilacji 1.1.195 - radar pokazuje strzałki wskazujące, gdzie gracze szukają - Skróty klawiszowe F1 i F2 przełączono na F10 i F11, aby uniknąć konfliktu z Vac Chaos - gładszy celownik, aby go nie wpadł w szał - better autostab: przestaje kłuć, jeśli gracz znajduje się poniżej lub powyżej - odległość zawodnika dodanego do ESP       Funkcje ESP: - BoxESP - prostokąt + nazwa + odległość (w metrach) - Gładki aimbot (prawy przycisk myszy) - Tubebot (klawisz HOME) - Brzęczyk noża do rzucania (klawisz "G" lub kliknięcie środkowe) - dzwonkowy tryb pośredni dla tubebota / knifebota, gdy CAPSLOCK (naprawdę zabawny) - autostab - triggerbot z autofire (musisz odwzorować akcję ognia na klawisz "H") - wybuchowy ESP (czerwony kwadrat na wszystkich granatach, w tym claymore) - wieżyczka ESP (zielona skrzynia - zawiera statyczne wieże i działka strażnicze) - licznik killstreak - wszystkie funkcje włączone / wyłączone za pomocą klawiszy skrótu Fx - tryb nakładki bez migotania - pełny zewnętrzny hack: bez zahaczania procesu o maksymalny tryb stealth *** nie używaj żadnego blokera VAC z tym hackerem ***     Funkcje AIMBOT: - rysuje białą plamę na odtwarzaczu znajdującym się najbliżej środka ekranu, niezależnie od odległości. To pokazuje, który gracz zostanie wycelowany. - naciśnij przycisk RIGHT CLICK * lub * END, aby celować. Szybkość celowania jest szybka, ale raczej naturalna w przypadku killcams. Szybkość celowania zostaje zwiększona po ~ 1 sekundę, aby śledzić przebiegających graczy - naciśnij przycisk HOME, aby włączyć funkcję tubebot. Brak kompensacji ruchu gracza, więc jeśli gracz uruchamia to brak. - autostab: strzeż się, że bot nie wie, czy między wami a wrogiem jest mur ... - bot noobtube aktywowany jest klawiszem HOME.     Jak używać: - mieć Vista / Win7 (nie działa na XP, nie pytaj, nie jest to możliwe z powodu braku trybu Aero) - upewnij się, że korzystasz z motywu AERO, a nie z podstawowego motywu Vista / Win7 - otwórz BoxESP, upewnij się, że masz uprawnienia administratora - otwórz COD6 (właściwie kolejność uruchamiania nie ma znaczenia) - odtwarzaj COD6 w trybie okienkowym (alt + enter)     Jak skompilować własną wersję: - zainstaluj edycję ekspresową Visual C ++ 8.0 i DirectX SDK (to nic nie kosztuje): http://www.unknowncheats.me/forum/pr...d-directx.html - otwórz ExternalBoxEsp3.184.vcproj - Menu "Build" -> "Build Solution F7". EXE znajduje się w podfolderze "Release".     Inne nowe funkcje: - lepsze raportowanie błędów podczas inicjalizacji - teraz opakowanie zawiera projekt Viscual C ++ - martwe ciała oglądające killcamy są teraz szare, a nie czerwone - wrogowie posiadający profit zimnego krwi są pomarańczowi, a czerwoni innym. Nie powinieneś ich widzieć na radarze ... - box dostosowuje się do pozycji gracza: stoisko, brzuch, kucanie - Box ESP pracuje w chopperie ataku i AC-130. Jeszcze nie z rakietami drapieżników.     UC-Downloads - Multiplayer Game Hacking and Cheat Downloads - Zewnętrzny BoxESP + Radar + Bot v4.3 - build 195
Reply
niesamowite!!! dobra robota! i dzięki!
Reply
Nie ma powodu do skanowania, to kod źródłowy. Zatwierdzony. @ sph4ck, spróbuj mojego WorldToScreen. To powinno naprawić dla ciebie pocisk drapieżnika.
Reply
Świetna aktualizacja! I dzięki za dostosowanie celbota, poskarżyłem się na innym forum, że celbota nie była najlepsza, a teraz problem został rozwiązany. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i wysiłek!
Reply
Stary, jesteś wspaniały, powinni ci dać nagrodę pokoju nobla
Reply
Zacytować: Originally Posted by chineseacidtrip Stary, jesteś wspaniały, powinni ci dać nagrodę pokoju nobla Tak, ponieważ to właśnie dają hakerom.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kolbybrooks Nie ma powodu do skanowania, to kod źródłowy. Zatwierdzony. @ sph4ck, spróbuj mojego WorldToScreen. To powinno naprawić dla ciebie pocisk drapieżnika. Dzięki. Próbowałem szybko, ale musiałem zrobić coś złego. Wszystkie podmioty były w linii pionowej. Wolałem szybko zwolnić ten z nowymi offsetami. Wrócę do twojego WorldToScreen, aby sprawdzić, co zrobiłem źle.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sph4ck Dzięki. Próbowałem szybko, ale musiałem zrobić coś złego. Wszystkie podmioty były w linii pionowej. Wolałem szybko zwolnić ten z nowymi offsetami. Wrócę do twojego WorldToScreen, aby sprawdzić, co zrobiłem źle. Mogę to skompilować, żeby to wypróbować.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kolbybrooks Mogę to skompilować, żeby to wypróbować. Jestem @ work teraz (rano dla mnie), wyślę ci moją modded wersję tego wieczoru, jeśli chcesz.
Reply
czy byłoby możliwe przekonwertowanie tego na cod 4?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)