Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak łatwo jest wykryć ESP.
Hackowałem klucze Beta, używając ICY Hook, i nie zostały zbanowane, po 4 kluczach beta, przez które przeszedłem, a moje inne konto otrzymało już 48-godzinny zakaz używania innego typu hackowania miesiąc lub dwa z powrotem. Gdybym miał tylko ICY Hooks ESP, nadal można łatwo wykryć, ponieważ jest zbyt wielu hakerów, że nie można grać, chyba że rzeczywiście jesteś hakerem.   Edycja / Przez ESP, mówiłem gracz i przedmiot ESP, nie tylko gracz / zombie.
Reply
Nie wiem. Używam ICY od miesięcy i nie dostałem bana. Zmieniam mój adres IP po tym, jak gram, więc nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego
Reply
Zacytować: Napisał Iloveyou234 Nie wiem. Używam ICY od miesięcy i nie dostałem bana. Zmieniam mój adres IP po tym, jak gram, więc nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego To może dać ci trochę ochrony.
Reply
Cóż, nie jestem całkowicie pewien, jak zmienić adres IP i fakt, że mam 2 braci, którzy również są online przez większość czasu, nie jestem pewny, czy mieliby coś przeciwko mnie zmieniając to. Ale czy myślisz, że zostałbym złapany przez użycie ESP.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Goynus Cóż, nie jestem całkowicie pewien, jak zmienić adres IP i fakt, że mam 2 braci, którzy również są online przez większość czasu, nie jestem pewny, czy mieliby coś przeciwko mnie zmieniając to. Ale czy myślisz, że zostałbym złapany przez użycie ESP. Zależy od tego, jak go używasz. Jeśli pójdziesz prosto do osób, które widzisz, mogą zgłosić cię po tym, jak je zabijesz, a wtedy możesz zostać zbanowany. Zmiana adresu IP jest tak prosta, jak odłączenie modemu przez pięć minut, a następnie ponowne podłączenie go
Reply
Zacytować: Napisał Iloveyou234 Nie wiem. Używam ICY od miesięcy i nie dostałem bana. Zmieniam mój adres IP po tym, jak gram, więc nie wiem, czy to ma coś z tym wspólnego Nie sądzę, żeby zmiana IP uratowała cię od bana bankowego. Blokują konta, a nie adresy ip lub mac. Oznacza to, że jeśli masz inne konto bez hacków, możesz grać na swoim komputerze. Teraz o tym esp. Spójrz na siebie z trzeciej osoby. Chodzisz, facet wyskakuje, strzelając sobie. To zbyt oczywiste. ALE Jeśli kempingujesz (przykład) na poczcie miasta XX, jest facet, który próbuje cię zwabić, nie ruszasz się, więc on wchodzi do tego miejsca, pojawiasz się, boom bum nie żyje. To sprawia, że jesteś bardziej wiarygodny niż gracze legit. Fakt, że hakujesz z jakąś ochroną, nie oznacza, że masz 100% ochrony na wszystko, na przykład bez przycinania - zabijania z mil. Sądzę, że większość ludzi, którzy zostali zbanowani, to faceci, którzy byli bardzo agresywni w hakowaniu, lub głupcy, aby zrobić to samo z nie tak niebezpiecznym hakowaniem (bez klipu - bez celowania), że są hakerzy. Mam nadzieję, że zrozumiałeś mój punkt widzenia.
Reply
Powiedziałbym, że jesteś całkiem bezpieczny, biorąc pod uwagę, że każda osoba grająca w grę ma E.S.P. także.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kwlomeris Nie sądzę, żeby zmiana IP uratowała cię od bana bankowego. Blokują konta, a nie adresy ip lub mac. Oznacza to, że jeśli masz inne konto bez hacków, możesz grać na swoim komputerze. Teraz o tym esp. Spójrz na siebie z trzeciej osoby. Chodzisz, facet wyskakuje, strzelając sobie. To zbyt oczywiste. ALE Jeśli kempingujesz (przykład) na poczcie miasta XX, jest facet, który próbuje cię zwabić, nie ruszasz się, więc on wchodzi do tego miejsca, pojawiasz się, boom bum nie żyje. To sprawia, że jesteś bardziej wiarygodny niż gracze legit. Fakt, że hakujesz z jakąś ochroną, nie oznacza, że masz 100% ochrony na wszystko, na przykład bez przycinania - zabijania z mil. Sądzę, że większość ludzi, którzy zostali zbanowani, to faceci, którzy byli bardzo agresywni w hakowaniu, lub głupcy, aby zrobić to samo z nie tak niebezpiecznym hakowaniem (bez klipu - bez celowania), że są hakerzy. Mam nadzieję, że zrozumiałeś mój punkt widzenia. To prawda, że mam na co liczyć, ale wciąż umiera dość regularnie, więc może dlatego
Reply
jak trudno byłoby zrobić esp, aby wyglądać jak "klan" esp, z kilkoma innymi opcjami zmiany koloru itp
Reply
ICY Hook ma funkcję ochrony przed zrzutami ekranu, dzięki czemu nie zbanujesz. Niektóre hacki nie .... To dlatego zostałeś zbanowany. Zgaduję, nie wiem, czy to prawda 100%
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)