Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie oprogramowanie antywirusowe?
ok po wielu latach świetnej usługi przez mcafee muszę się teraz zmienić, nigdy mnie nie zawiodła, ale w ostatnich miesiącach byłem zarażony niemal co tydzień, więc muszę teraz zmienić   więc nie jestem niezdecydowany pomiędzy bitowym obrońcą lub Kaspersky obie mają świetne recenzje, chyba że inni mają dobre sugestie
Reply
Gdybym miał wybrać między 2, chciałbym pójść z Kaspersky. Obecnie i przez jakiś czas korzystam z Norton Corp. Nigdy nie miałem z tym problemu. Z pewnością Norton użył, by uderzyć źle, ale podnieśli swoją grę, gdy zdali sobie sprawę, jak źle zassali lol.
Reply
Nie używam żadnych antywirusów, są kłopotliwe w konfiguracji, a nawet kiedy to robisz. To ramka \ CPU chrupanie mocy procesorów. Wyobrażam sobie, że ktoś mnie oskarży, że nie mam AV. Po prostu nie mam dobrego komputera wydajnościowego, zawsze kończy się to tym, że sam AV staje się wirusem, do diabła, to nawet powstrzymuje mnie od zrobienia połowy rzeczy, które muszę zrobić na moim komputerze, ponieważ są "złośliwe". Jeśli jednak możesz dobrze skonfigurować swój komputer, a twój komputer ma akceptowalną wydajność, sugeruję, abyś otrzymał AV.
Reply
Kolejny dobry to Avast, użyłem go przez bardzo długi czas. Był lekki, nie był tak duży, jak wiele robi AndrewThomas. Użyłem jednak tylko podstawowej wersji domowej. Bardzo dobre skanowanie, nawet spodobała mi się możliwość skanowania podczas restartu przed załadowaniem systemu Windows. Na pewno nie coś, co robiłbyś cały czas, jednak dobry dla tych nagłych problemów, które zdarzają się czasami, czy nam się to podoba, czy nie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Traffic ok po wielu latach świetnej usługi przez mcafee muszę się teraz zmienić, nigdy mnie nie zawiodła, ale w ostatnich miesiącach byłem zarażony niemal co tydzień, więc muszę teraz zmienić więc nie jestem niezdecydowany pomiędzy bitowym obrońcą lub Kaspersky obie mają świetne recenzje, chyba że inni mają dobre sugestie Jeśli zacząłeś się zarazić co tydzień, powiedziałbym, że nigdy nie wyczyściłeś swojej pierwszej infekcji. Oto dwa linki do przydatnych informacji na temat zabezpieczenia XP i usuwania złośliwego oprogramowania. http://home.comcast.net/~SupportCD/SecureXP.html http://home.comcast.net/~SupportCD/MalwareRemoval.html Od czego AV korzystać, zależy od preferencji użytkownika (jak zaawansowane, przyjazne dla użytkownika, i tak dalej). Co roku czytam wiele recenzji (zwłaszcza recenzje twórców rootkitów, ponieważ rozbierają je na kawałki) i być może zamieniam się, jeśli odczuwam taką potrzebę. Chociaż nigdy nie polecam oprogramowania AV wyłącznie na podstawie tego, co działa dobrze dla mojego systemu, może nie działać dobrze dla innych, widziałem, jak największe z AV nie były tak dobre dla niektórych osób w przeszłości.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie AndrewThomas Nie używam żadnych antywirusów, są kłopotliwe w konfiguracji, a nawet kiedy to robisz. To ramka \ CPU chrupanie mocy procesorów. Wyobrażam sobie, że ktoś mnie oskarży, że nie mam AV. Po prostu nie mam dobrego komputera wydajnościowego, zawsze kończy się to tym, że sam AV staje się wirusem, do diabła, to nawet powstrzymuje mnie od zrobienia połowy rzeczy, które muszę zrobić na moim komputerze, ponieważ są "złośliwe". Jeśli jednak możesz dobrze skonfigurować swój komputer, a twój komputer ma akceptowalną wydajność, sugeruję, abyś otrzymał AV. Um ... Fałszywy ... LOL. Firefox używa więcej niż mój AV, i osobiście, używam go od lat, i dostaję infekcję raz od kiedy odzyskałem mój komputer ... http://img145.imagecrap.us/img145/2206/38576649rr7.jpg ekrn.exe / egui.exe są moimi procesami NOD32 i widać, że oba z nich łącznie są jeszcze mniejsze niż firefox. tak, tak jak powiedziałem wcześniej, fałszywe. A jeśli nie podniosłeś podprogowej wiadomości w tym poście, sugeruję NOD32.
Reply
Osobiście polecam skaner online AVG i Trend Micro (oba są bezpłatne). Chociaż id musi się zgodzić, jeśli wolisz, aby komputer był ustawiony na szybkość, rozsądne jest, aby nie mieć na nim AV. Zawsze wolałbym uruchomić podejrzany program na maszynie wirtualnej niż na moim komputerze.
Reply
Zacytować: Napisał Zervic Um ... Fałszywy ... LOL. Firefox używa więcej niż mój AV, i osobiście, używam go od lat, i dostaję infekcję raz od kiedy odzyskałem mój komputer ... http://img145.imagecrap.us/img145/2206/38576649rr7.jpg ekrn.exe / egui.exe są moimi procesami NOD32 i widać, że oba z nich łącznie są jeszcze mniejsze niż firefox. tak, tak jak powiedziałem wcześniej, fałszywe. A jeśli nie podniosłeś podprogowej wiadomości w tym poście, sugeruję NOD32. Wiedziałem, że mam zamiar dać się za to napisać. Możesz kontrolować, ile Firefox używa, tak jak w przypadku AV, może ciągle skanować pliki. Oznacza to, że podczas wykonywania operacji (takich jak instalowanie dużych aplikacji) można zamknąć firefox. AV będą prawdopodobnie skanować i upewnić się, że wszystkie wykonane aplikacje są skanowane. Z mojego doświadczenia wynika, że moje antywirusy zabierają znacznie więcej. Czy próbowałeś go na komputerze o niskiej wydajności? Czy porównujesz kiedy twój AV jest w stanie uśpienia? I czy jesteś pewien, że to tylko te dwa? Ponadto, zastanawiałem się bardziej nad wykorzystaniem procesora. Ofcoarse Firefox zajmie więcej pamięci RAM niż AV z oczywistych powodów. Ale co z ich wykorzystaniem procesora (kiedy obie coś robią)? Naprawdę, twój zrzut ekranu nie jest sprawiedliwym sposobem na porównanie obu procesów. Do tematu Proponuję system AVG. Norton jest okropny.
Reply
Osobiście używam F-secure i nigdy nie miałem problemu odkąd dostałem go 2 lata temu. Uruchamiajam skan raz na około 2 miesiące i że tylko raz wychwytuje fałszywe alarmy z gry. Sprzątam mój system ccleaner raz na tydzień. W moim starym systemie uruchomiłem mcafee i stwierdziłem, że jest to prawdziwa suka, wziąłem dość cpu tylko do skanowania w czasie rzeczywistym. Kaspersky jest dobre, użyłem go, aby zastąpić mcafee. Myślę, że zmiany, które poczyniono w celu wycięcia wszelkich infekcji, nie używają żadnego oprogramowania torrentowego i zawsze uruchamiają pliki na których nie ma pewności w maszynie wirtualnej. Plus utrzymanie mojego systemu w czystości z cclearer. I AVG nie ma dla mnie po co mam powiedzieć, że jego aktualizacja, nie można tego po prostu zrobić w tle. (cóż, to było, kiedy po raz pierwszy wyszedł, nie wiem jak to jest teraz).
Reply
Podjęłbym odpowiednie kroki, aby upewnić się, że cała infekcja zniknęła pierwsza, ponieważ jeśli nie uruchomiłeś podejrzanych plików, nie ma powodu do ponownego zainfekowania. Chciałbym również polecić ccleaner i skonfigurować go i czyścić co tydzień lub tak, to bardzo mi pomaga, i robi kilka innych fajnych rzeczy. Nie używam żadnego AV poza zdrowym rozsądkiem v2.0 platynowa edycja http://www.ccleaner.com/ Miałem też sporo AV i podobał mi się interfejs avasta itp. Myślę, że pamiętam też, że nie używam dużej mocy. To bardziej osobisty wybór dla AV i uczenie się na twoich błędach (kiedy zostajesz zainfekowany).
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)