Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry wieloosobowe
No hej. Mój komputer naprawdę nie uruchamia wszystkich nowszych gier, które są świetne. Moje obecne specyfikacje komputera to:   AMD Athlon XP 1600+ 256 RAM GeForce 2 MX 400 64 MB   Jak myślisz, co powinienem zrobić, aby moje gry wieloosobowe działały lepiej?
Reply
Cóż, ten rodzaj kompilacji jest coraz starszy dla nowych gier ... ale jeśli gry, które działają dobrze z twoim komputerem, nie działają dobrze w trybie multiplayer, to chodzi o połączenie, a nie o komputer.
Reply
Hmm, wygląda na to, że potrzebujesz nowego komputera. 256 MB pamięci RAM i 64 MB mem vidcard w grach nie jest dobre. Ale jeśli nie chcesz kupić nowego komputera, możesz po prostu chcieć dokonać aktualizacji na vidcard n ram. Coz oni ci, którzy będą ciężko pracowali podczas grania w gry.
Reply
Zacytować: Originally Posted by godisadj Hmm, wygląda na to, że potrzebujesz nowego komputera. 256 MB pamięci RAM i 64 MB mem vidcard w grach nie jest dobre. Ale jeśli nie chcesz kupić nowego komputera, możesz po prostu chcieć dokonać aktualizacji na vidcard n ram. Coz oni ci, którzy będą ciężko pracowali podczas grania w gry. Dokładnie to ^ Kup nowy komputer, będzie bardziej bum o złotówki. : blaah:
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie cougar1 No hej. Mój komputer naprawdę nie uruchamia wszystkich nowszych gier, które są świetne. Moje obecne specyfikacje komputera to: AMD Athlon XP 1600+ 256 RAM GeForce 2 MX 400 64 MB Jak myślisz, co powinienem zrobić, aby moje gry wieloosobowe działały lepiej? Ten komputer to kompletne śmieci dla nowszych gier, możesz poślizgnąć się, kupując ulepszenie tego gefroce2 do fx Poza tym id będzie polecać id AMD ATHLON (BARTON) 2500+ 512 (DDR bar damnit !, może rd) geforce fx 5600 To może trwać przez jakiś czas i nie zniszczyć twojego portfela Także, jeśli twoje połączenie internetowe nie jest DSL lub kabel lub lepiej (No ISDN nie będzie go wyciąć) twoje internetowe doświadczenie zawsze będzie ciężko dmuchać.
Reply
Jeśli posiadasz teraz SDRAM, pamiętaj, aby nie iść do DDR, ponieważ będziesz musiał kupić nową płytę główną, ponieważ twój stary najprawdopodobniej nie będzie obsługiwał obu. : blaah:
Reply
Cóż, prawdopodobnie twój mobo nie obsługuje procesorów AMD XP, jeśli nie obsługuje pamięci RAM DDR. Potrzebujesz czegoś takiego jak 512 MB pamięci RAM i karty graficznej czegoś podobnego do radeona 9600xt.
Reply
Zacytować: Napisał Sonicator Cóż, prawdopodobnie twój mobo nie obsługuje procesorów AMD XP, jeśli nie obsługuje pamięci RAM DDR. Potrzebujesz czegoś takiego jak 512 MB pamięci RAM i karty graficznej czegoś podobnego do radeona 9600xt. Nah, niezbyt dobre karty. co się stanie, karta będzie za szybka, a więc pieniądze
Reply
Zacytować: Originally Posted by happyface_0 Nah, niezbyt dobre karty. co się stanie, karta będzie za szybka, a więc pieniądze Tak ... też tak myślałem, ale ponieważ nie wiem zbyt wiele o geforcjach, zasugerowałem, że ...
Reply
Potrzebujesz więcej pamięci RAM, żebyś mógł uaktualnić kartę wideo, żeby działała poprawnie. Byłoby o wiele łatwiej, gdybyś po prostu kupił nowy komputer.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)