Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykryto skrypty LUA?
#1
Czy ktoś może mi powiedzieć na pewno, czy są one wykryte czy nie? Zastanawialiśmy się nad tym, aby uzyskać G502 od Logitecha na jakiś czas, ale wiele gier najwyraźniej zaczęło je wykrywać, ale nikt nie dał 100% odpowiedzi, to wszystko tylko pogłoski.
Reply
#2
Jeśli mówisz o skryptach lua opartych na sprzęcie typu logitech lub razer, trudno jest wykryć, że użytkownicy używają skryptów lua. Jeśli jednak używasz publicznych skryptów, takich jak skrypty kontrolujące odrzut, wydane w Github lub tutaj, możesz zostać oznaczony przez anty-cheaty, ponieważ twój odrzut będzie taki sam przez cały czas. Ponownie, to "nie może być", a nie zakaz gwarantowany. Od dłuższego czasu używam skryptów lua na PUBG, R6, CSGO i Fortnite, ale nigdy nie miałem zakazu używania skryptów lua.
Reply
#3
Mam skrypt Lua dla myszy Logitech bez odrzutu.
Reply
#4
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez K0Mation Jeśli mówisz o skryptach lua opartych na sprzęcie typu logitech lub razer, trudno jest wykryć, że użytkownicy używają skryptów lua. Jeśli jednak używasz publicznych skryptów, takich jak skrypty kontrolujące odrzut, wydane w Github lub tutaj, możesz zostać oznaczony przez anty-cheaty, ponieważ twój odrzut będzie taki sam przez cały czas. Ponownie, to "nie może być", a nie zakaz gwarantowany. Od dłuższego czasu używam skryptów lua na PUBG, R6, CSGO i Fortnite, ale nigdy nie miałem zakazu używania skryptów lua. Jakiego rodzaju scenariusz lua mógłby istnieć dla fortuny? Odskok nie jest rzeczą w tej grze, a podwójna pompa nie jest już czymś, chyba że jest to budowanie, które wymagałoby fizycznego poruszenia myszą. Nie próbuję być niegrzeczny ani nic, tylko autentycznie zaintrygowany i zdezorientowany, jakie forniry istnieją bezużyteczne.
Reply
#5
Używam lua. Nie miałem zakazu. My mouse logitech g300s.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)