Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
Pomyślałem, że nadszedł czas, aby podzielić się czymś ze społecznością i oto jest moje pierwsze publiczne wydanie oryginalnej wersji War Z. Celem surviveZ jest głównie zachęcanie do defensywnego stylu gry z niektórymi funkcjami, które mogą okazać się przydatne, aby przetrwać dłużej ...     Edytuj (10.05.): Ze względu na prośbę publiczną dodano cela - oczywiście tylko w obronie. Wink         ### Funkcje ###     Aimbot do celowania w graczy i zombie   Cele gracza Aimbota są wybierane według odległości do siebie lub odległości ekranu od celownika (ignorując graczy znajdujących się w tej samej grupie)   Zombie Aimbot celuje w najbliższego, żywego zombie na podstawie widoczności   Bez odrzutu podczas strzelania dowolną bronią     Pozycja ESP zawierająca nazwy, odległości, wagę, ilość pocisków (dla broni), ilość pieniędzy i ikony   Ikona ESP zarządzana za pośrednictwem dynamicznej, samorozważającej się listy ikon, które gracz już napotkał (wstępnie załadowany przy wtrysku i zapisany po wyrzuceniu)   smartESP do ukrywania nieistotnych przedmiotów (takich jak hełmy, nieciekawe plecaki) oraz żywności i napojów bez uzdrawiającego potencjału w przypadku, gdy gracz NIE jest głodny / spragniony   Zombie ESP, w tym odległości i kolorowy szkielet na podstawie widoczności   Odtwarzacz ESP zawierający nazwy, odległości, szkielet, pudełka 3D (aabb), wyposażone przedmioty, stan zdrowia, informacje o plecaku i reputację     Mini Map, w tym graczy, zombie w / o aggro i przedmiotów   Super Zoom za bycie bliżej celu   Nocna wizja dla szczęśliwego polowania w nocy   Przezroczyste drzewa dla lepszego widoku w ciemnych lasach   Celownik     Mapa z ostatnimi pozycjami, aby zobaczyć, gdzie do cholery twoje postacie przestały grać ostatni raz   Menu do dostosowywania hack'a, w tym automatyczne zapisywanie ustawień wyrzucania i ładowania przy wtrysku     Ochrona ekranu dla czystych zrzutów ekranu Rozszerzenia zabezpieczeń dla PB, w tym ochrona PBSS       ### Informacje o wersji ###     Autor: daemonium   Data wydania: 16/06/2013   Rozmiar wydania: 1 DLL   Wersja wydania: v1.7   Wersja gry: WarZ v1.1.2 / Build Jun 5 2013 11:48:54     Kredyty / Dzięki: zoomgod, IChooseYou, JackD, jfareal, Nov, tim0n, s0beit ,, l0wb1t, BydloCoder, akanet (szablon menu), learn_more (wyodrębnianie plików silnika) i wszystko, o czym zapomniałem wspomnieć ...         ### Uwagi do instalacji ###     Wymagany jest dowolny wtryskiwacz DLL (Winject itp.)!   1. Pobierz DLL 2. Otwórz Winject / Injector (z uprawnieniami administratora) i wybierz DLL 3. Rozpocznij Wojnę Z (tryb okienkowy) 4. Wstrzyknij, gdy w menu głównym lub w grze (w celu uzyskania najlepszych wyników wstrzyknięcia, w menu głównym)   Aby wysunąć, naciśnij F8 lub otwórz menu i przejdź do misc> wysuń i naciśnij ENTER.         ### Rozwiązywanie problemów ###   - Uruchom WarZ w trybie okienkowym - Użyj Winject i uruchom go w Trybie administratora: UnKnoWnCheaTs - Gra wieloosobowa Hacks and Cheats - Winject 1.7b - Zainstaluj pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010:     Pobierz pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010 SP1 (x86) z oficjalnego centrum pobierania firmy Microsoft   Pobierz pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2010 SP1 (x64) z oficjalnego centrum pobierania firmy Microsoft         ### Klucze ###       Kod:   NUMPAD 0 / HOME (Poz1) - Pokaż / Ukryj menu Klawisze kursora - Nawigacja po menu ENTER - Przełącz wartość menu Kursor w górę / w dół - Zwiększ i zmniejsz wartość menu NUMPAD 1 - Przełącz NVG KLAWIATURA NUM 2 - Przełącz przezroczyste drzewa KLAWIATURA NUM 3 - Przełącz smartESP F8 - Eject out of Process END - Przełącz mapę z ostatnimi pozycjami (w Main Menu & w grze) Right Mouse Button - Super Zoom (jeśli domyślna wartość 30 zmienia się w menu na coś mniejszego) CAPSLOCK - Przełącz Aimbot ALT + CAPSLOCK - Przełącz celowanie między zombie i graczami Q - Wybierz następnego gracza (nie dla zombie) NUMPAD 4 - Przełącz strategię celowania dla gracza aimbot (według odległości do siebie lub odległości ekranu od centrum ekranu) DEL - Zmień kluczowe powiązania wpisów w menu (tylko te, które dostały domyślne powiązanie w nawiasach, np. nvg, drzewa, aimbot itd.) -> przejdź do pozycji menu, naciśnij i zwolnij DEL, a następnie nowy klawisz (aby zresetować ustawienia menu / powiązania klawiszy, usuń plik "menu_settings_xxx" w katalogu WarZ)       ### Zrzuty ekranu ###               smartESP OFF       smartESP ON       Przezroczyste drzewa         NVG OFF       NVG WŁ       Ostatnie pozycje       3d Boxes (AABB)   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 2048x1152.               ### Changelog ###     v1.7 * Naprawiono opcję menu do korzystania z super zoomu * ulepszenia zabezpieczeń, w tym ochrona PBSS     v1.6 * Aktualizacja WarZ (WarZ v1.1.2 / Build 30 maja 2013 13:13:46) * dodano opcję przełączania super zoomu * stały celownik podczas wybierania celów za pomocą progu odległości ekranu     v1.5 * nowa funkcja: od teraz ważne powiązania klawiszy
Reply
Niezłe wydanie
Reply
wygląda bardzo dobrze, czekając, aż DL będzie ok
Reply
Bump i ładne wydanie, więc oznacza to dla emulatorów, prawda?
Reply
Brzmi niesamowicie.
Reply
czy mod mógł to skasować? Zdałem sobie sprawę z mojego błędu
Reply
Zacytować: Originally Posted by tokkenone Gra została zamknięta po tym, jak wstrzyknęłam hak. DarkGuard został wyłączony, a ja użyłem winjecta jako mojego wtryskiwacza i uruchomiłem go jako administrator. Gra była w trybie okienkowym. Niskie ustawienia. Czy ktoś ma go do pracy? Ten hack jest dla Original WarZ
Reply
Nie działa dla mnie
Reply
ktoś może zrobić coś takiego emulatorowi ??? może IPlayWarz potrzebuje do tego kilku hacków
Reply
Injected by PerX więcej nic się nie stało, co mam zrobić?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)