Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GUI] Nowy bot PUBG AFK
Po długim oczekiwaniu w końcu wracam z uaktualnionym botem dla graczy na polu bitwy. Ten bot ma GUI, więc nie musisz go instalować, aby go uruchomić i nie musisz korzystać z wiersza poleceń       Zaczekaj, aż pobieranie zostanie zatwierdzone.     https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=21680 To jest bot, który automatycznie doda Ci punkty BattlePoints do publikacji w pubg. Przeszedłem przez cały trud tworzenia GUI dla tego bota i przepisywania go w tym procesie. Bot automatycznie przeskoczy do losowego punktu na płaszczyźnie między 40 a 70 sekund po pojawieniu się samolotu.   Bot automatycznie przytrzyma spację, na wypadek gdybyś wylądował w wodzie i skończył pod wodą   Położy się także po bieganiu i skakaniu.   Dodałem kilka dodatkowych konfiguracji do bota, więc obsługuje on 2560x 1440p i 2560 x1080p. Nie mam ostatniej rozdzielczości, więc może nie działać dobrze dla tego.   W takim przypadku będziesz musiał uruchomić swój monitor w jednej z innych obsługiwanych rozdzielczości.   wyłącz wszelkie poprawki kolorów, takie jak poprawianie przed użyciem bota, inaczej nie zadziała.   Planuję kontynuować pracę nad bota i aktualizować go z nadzieją. Zajmuje dużo czasu i czasu = pieniędzy i nie mam ich naprawdę dużo.
Reply
Co to jest?
Reply
dzięki za udostępnienie
Reply
fajne wydanie
Reply
Cholera, miły kolega z gry.
Reply
Dziękuję kolego, spróbuję jak tylko będę mógł go pobrać.
Reply
Zacytować: Wysłano przez Antiu antiu Co to jest? Jest to bot farmy afka, który otrzymuje punkty bitewne
Reply
głosowanie w 4k? WTF ....
Reply
Zacytować: Originally Posted by Zero2Four botowanie w 4k? WTF .... haha tylko dla najlepszych
Reply
bot się nie otwiera
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)