Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust EXP Aimbot
#11
mijanie ścian korytarzy na serwerach EXP nie odbywa się od kwietnia, o ile wiem. Była taka wersja, że można zmodyfikować duży plik, aby przejść przez to, ale to już minęło. Próbowałem płatnego hacka, natychmiast dostałem EAC.
Reply
#12
tak czy inaczej, aby to znów zadziałało? to kod źródłowy nadal "dobry"
Reply
#13
Zacytować: Oryginalnie wysłana przez NotMySteamName tak czy inaczej, aby to znów zadziałało? to kod źródłowy nadal "dobry" oczywiście kod sosu jest nadal dobry, nie tracę ważności przez kolejne 3 miesiące, więc kup sobie rdzewiejący exp i użyj tyle kodu sosu, ile chcesz!
Reply
#14
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł mi powiedzieć o hacku, o którym mówimy, i jak go zmodyfikować. Przepraszam, że jestem noob xD
Reply
#15
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie Ktoś napisał, jak zrobić prostą celę za pomocą klasy głównej Unity. Zrób trochę kopania i wyszukiwania, a znajdziesz to. W przeciwnym razie musisz stworzyć własny. Głupie gadanie. Używam go od łaty przez wiele godzin, bez bana. Po prostu nie bądź idiotą i nie lataj po mapie. Używaj go tylko do przeciągnięcia przez jedną ścianę lub drzwi na raz. Wiem, że jest późno, ale jeśli ktoś chce wiedzieć, jak to osiągnąć: http://docs.unity3d.com/ScriptRefere...rm.LookAt.html Kod: void AimAt (cel GameObject) {Camera. Główny . gameobject. przekształcić. LookAt (transformacja celu); } kod nie testowany, ale powinien działać.
Reply
Users browsing this thread: 1 Guest(s)