Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust EXP Aimbot
Cześć chłopaki, to moja pierwsza nitka, więc najpierw się przedstawiam. Nazywam się Hellobabe00 i już używałem hacków na Battlefield, Call of Duty i Diablo 3. Teraz jestem w Rust. Próbowałem każdego działającego hacka na temat dziedzictwa, ale dziś koncentruję się na EXP. Teraz moje pytanie: Używam w tym momencie Noclip_Hack, ale chciałem się dowiedzieć, czy istnieje jakikolwiek Aimbot_Hack, jak na Rust Legacy. Mam na myśli to, że widziałem wielu ludzi, którzy ich używają i widziałem wiele filmów, ale nigdy nie znalazłem ani jednego kodu źródłowego, ani niczego innego. Czy działa działający bot Aimbot / Trigger? Nie ma znaczenia, czy został wykryty, ponieważ wykryto każdy pojedynczy atak hakerski.   Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź
Reply
Gdzie mogę uzyskać brak klipu
Reply
nawet wtedy aimboty na expach są prawie zawsze wręcz okropne z powodu trudności w przewidywaniu prędkości i upadku pocisku
Reply
Lol Dev Blog 67 - nie usuwaj klipu i nie wykonuj ataków hakerskich Robię nowe hacki mody
Reply
Noclip sprawi, że zostaniesz zbanowany, dodali kontrolę po stronie serwera jako nową mini formę anty oszustwa, nie używajcie go.
Reply
Ktoś napisał, jak zrobić prostą celę za pomocą klasy głównej Unity. Zrób trochę kopania i wyszukiwania, a znajdziesz to. W przeciwnym razie musisz stworzyć własny. Zacytować: Napisał pierwotnie TheKoFuMatt Noclip sprawi, że zostaniesz zbanowany, dodali kontrolę po stronie serwera jako nową mini formę anty oszustwa, nie używajcie go. Głupie gadanie. Używam go od łaty przez wiele godzin, bez bana. Po prostu nie bądź idiotą i nie lataj po mapie. Używaj go tylko do przeciągnięcia przez jedną ścianę lub drzwi na raz.
Reply
Zacytować: Wysłany przez disabilitor pierwotnie Ktoś napisał, jak zrobić prostą celę za pomocą klasy głównej Unity. Zrób trochę kopania i wyszukiwania, a znajdziesz to. W przeciwnym razie musisz stworzyć własny. Głupie gadanie. Używam go od łaty przez wiele godzin, bez bana. Po prostu nie bądź idiotą i nie lataj po mapie. Używaj go tylko do przeciągnięcia przez jedną ścianę lub drzwi na raz. możesz podzielić się hackem bez klipu, skrzynka odbiorcza mnie, jeśli najbardziej
Reply
Program Noclip jest przydatny, ale jeśli aktywujesz go Skacz i zrób to w powietrzu dotykając ziemi otrzymasz natychmiastowy ban serwer
Reply
Zacytować: Originally Posted by Finn19991 Program Noclip jest przydatny, ale jeśli aktywujesz go Skacz i zrób to w powietrzu dotykając ziemi otrzymasz natychmiastowy ban serwer Nie powiedzieli zbyt wiele o tym, jak działa anty-hack z oczywistych powodów, więc założyłem serwer, aby zobaczyć, co mogę znaleźć. Mają system "punktów", który Cię zakazują. Uważam, że na każde x ilości czasu, w którym nie spadasz, kiedy powinieneś być, dodają 100 punktów. Kiedy ktoś osiąga 1500 (domyślnie), kopie / banuje gracza. Zostałem wyrzucony z mojego serwera za brak przesterowania w powietrzu przez 1,5 sekundy. Podskoczyłam, włączyłam go i zostałem kopnięty dość szybko. Sprawdziłem dzienniki i dowiedziałem się, jak to zrobili. Wydaje się, że nie ma żadnych czeków, żeby sprawdzić, czy przechodzisz przez ścianę. Jeśli zrobisz to wystarczająco szybko, wszystko będzie dobrze. Zauważyłem też wiele fałszywych alarmów na naprawdę niepewnych serwerach. Lub serwery z dużą ilością wtyczek. (Zasadniczo wszystkie modded serwerów). Najlepiej oszukiwać na waniliowych serwerach IMO.
Reply
Zacytować: Napisał Hellobabe00 Cześć chłopaki, to moja pierwsza nitka, więc najpierw się przedstawiam. Nazywam się Hellobabe00 i już używałem hacków na Battlefield, Call of Duty i Diablo 3. Teraz jestem w Rust. Próbowałem każdego działającego hacka na temat dziedzictwa, ale dziś koncentruję się na EXP. Teraz moje pytanie: Używam w tym momencie Noclip_Hack, ale chciałem się dowiedzieć, czy istnieje jakikolwiek Aimbot_Hack, jak na Rust Legacy. Mam na myśli to, że widziałem wielu ludzi, którzy ich używają i widziałem wiele filmów, ale nigdy nie znalazłem ani jednego kodu źródłowego, ani niczego innego. Czy działa działający bot Aimbot / Trigger? Nie ma znaczenia, czy został wykryty, ponieważ wykryto każdy pojedynczy atak hakerski. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź jedyny facet, który ma własną stronę z niewykrytymi oszustami i przybył tutaj lol
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)